Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada İp Görmek

Rüyada İp Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle
Bu Tabirimizde Rüyada İp Görmek Hangi Anlama Gelir? Rüyada beyaz ip Görmek, Rüyada ip yumağı Görmek, Rüyada renkli ipler görmek, Rüyada urgan görmek anlamını yorumlayacağız

Konu Başlıkları

Rüyada İp Görmek

Rüyada iplik tasviri  Nikah ,sağlam işler yapma ,dostluk , sevgi bağı ,ortaklık kavramları ile birlikte tabir olunur. rüyada bekar birinin evinde ip görmesi ,evliliğe işaret eder. Elinde ip ile gezdiğini görmek ,yapılacak bir iş için ortak aramaya ,eline ip bağlamak ortaklık kurmaya işaret eder.

Gökten inen ip görüp o iple yukarıya tırmandığını görmek , büyük hayırlara vesile olmaya ,rüya sahibine gelecek ilahi yardıma ,yüksek ahlaka ve edep sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada iplik  ile her tarafının bağlı olduğunu görmek ,yapmak isteyip ancak yapamadığı şeylerin varlığına, rüya sahibinin kendini çaresi hissetmesine sebep olacak olayların yaşanacağına işaret eder.

Karşı cinsten birinin boynuna iplik  dolaması ; o kişi ile evlilik yapmaya ya da sevgili olmaya ,aynı cinsten birinin boynuna ip dolamak ise o kişi ile büyük bir dostluk kurmaya işaret eder.

Rüyada vücudundaki kılları yolup bu kıllardan ip yaptığını görmek ,yalancı şahitlik etmeye, masum birine zarar vermeye işaret eder. Rüyasında ip atladığını görmek ,hayatın normal seyrinde gideceğine ,küçük mutlulukların yaşanmasına işaret eder.

Rüyada beyaz ip Görmek

Rüyada beyaz ip görmek ,hayırlıdır. Bembeyaz iplik  satın almak , sıkıntıdan kurtulmaya ,beyaz ip ile örgü yaptığını görmek ,helalinden kazanmaya ve huzur içinde kazancını harcamaya işaret eder.

Rüyada ak renkli  ipin karardığını görmek ,kötü bir haber almaya ,iyi giden bir durumun kötü sonuçlar doğurmasına ve yavaş yavaş sıkıntıya düşmeye işaret eder. Rüyada elinde beyaz ip olan birisine sarılmak ,o kişiden gelecek büyük bir yardıma işaret eder. Rüyada beyaz ip kişinin kalbi ve ruhi halinin iyiliği  ile muteberdir.

Rüyada ip yumağı Görmek

Rüyada ip yumağı görmek bereket ve bolluk dolu yıllara ,uzun ve sağlık ömre işaret eder.Yaşlı birinden yumak halinde ipler  almak ,mirasa ,hiç umulmayan yerden gelecek paraya işaret eder. Rüyada görülen ip yumaklarının rengi ne kadar açık ise o kadar güzel durumların hasıl olmasına ,ne kadar siyah ise yine o derecede hasıl olacak kötü hallere delalet eder.

Rüyada elinde yumak yumak iplerle eve gelmek ,kazancın bereketine ,yumak yumak ipleri evden dışarı atmak ise zarar uğramaya  ,üzüntü ve kedere gark olmaya işaret eder.

Bir dükkandan  iplik almak ,yeni birisi ile tanışmaya ve o kişi ile yakın ilişki kurmaya işaret eder.

Rüyada renkli ipler görmek

Rüyada renkli ipler görmek ,heyecanlı ve mutlu bir hayata işaret eder. Rengarenk ipleri yatağında görmek ,rüya sahibinin aşk hayatında çok mutlu olmasına  delalettir. Rengarenk iplerle kazan ördüğünü görmek ,renkli insanlarla tanışmaya ,eğlenceli günlere işaret eder. Sade sarı renkli ipler  görmek ,hastalığa ,siyah renkli ipler gam ve kedere ,yeşil renkli ipler ise ,dini konularda hassas olmaya ve tövbe etmeye işaret eder.

Rüyada urgan görmek

Rüyada urgan  görmek sağlam dost ve tutunacak dal olarak tabir olunur. Rüyada urgana tutunarak yüksek bir yere tırmandığını görmek ,rüya sahibinin dostları sayesinde sıkıntılarından kurtulmasına işaret eder.

Urgan ile ellerinin bağlandığını görmek ,rüya sahibinin dostlarından gelecek bir zarar nedeniyle elinin kolunun bağlanmasına işaret eder. rüyada kalın ve siyah bir urgan görmek ,düşmandan gelecek zarara ,beyaz ve kalın bir urgan ise dostlardan gelecek çok büyük bir faydaya işaret eder.

.

Rüyada Bağlanmak

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku