Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Hayvan Ölüsü Görmek

Rüyada Hayvan Ölüsü Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

Rüyada hayvan ölüsü görmek anlamı

Rüyada hayvan ölüsü görmek ve ölü hayvanın kokusundan rahatsız olmak açık ve gizli düşmanlar ile tabir olunur. Bu rüya tesirli rüyalar grubundandır. Etkisi uzun sürelidir.

Rüyada ölmüş hayvanlar görmek

Rüyada ölmüş hayvanlar görmek ,bu hayvanların nerede ve nasıl görüldüğü ile birlikte yorumlanır. rüya sahibinin yatağında hayvan ölüsü görmesi ,eşin ya da sevgilinin ihanetine, işaret eder. Mutfakta hayvan ölüsü görmek iş yerindeki düşmanlıklara ve bu düşmanca tavırların rüya sahibinin kazancını etkileyeceğine işaret eder. Rüyada açık alanda ölmüş hayvanlar görmek ,rüya sahibine gelecek bir kötülüğün habercisidir. Rüyada eti yenen hayvanların ölüsünü görmek ,kazancın azalmasına ,kısmetsizliğe ,eti yenmeyen hayvanların ölüsü ise düşmanlığa işaret eder.

Rüyada Vahşi Hayvan Ölüsü Görmek

Rüyada vahşi hayvan ölüsü görmek ,zarar verecek düşmana işaret eder. Vahşi hayvan ölüsü gizli ve çetin düşmandır. Rüya sahibinin takip edildiğine delalet eder. Vahşi hayvan ölüsüne dokunmak düşman ile karşılaşmaya ve bir takım tatsız olayların yaşanmasına delalet eder.

Rüyada Leş Eti Yemek

Rüyada leş eti yemek ,düşmanın arkasından konuşmaya ,büyük korku yaşamaya ,haram kazanca ve kısmetsizliğe işaret eder. Rüyada akbabalar ile leş eti yediğini görmek ,rüya sahibinin korktuğu bir durum nedeniyle bilge insanlardan yardım alacağına ve bu sayede korkularından kurtulacağına işaret eder. Rüyada evine leş getirdiğini görmek ,harama batmaya ,yeni düşmanlar kazanmaya ,leş hayvanı gömdüğünü görmek ,düşmanlıkların sona ermesine ,korkulardan kurtulmaya ,huzurlu günlerin başlangıcına işaret eder.

Rüyada Leş Temizlemek

Rüyada leş temizlemek ,hataların farkında olmaya ve ders almaya işaret eder. Evinde leş temizlediğini görmek ,aile içindeki sıkıntıların karşılıklı konuşarak giderilmesine ,dışarda leş temizlemek ise rüya sahibinin problem yaşadığı insanlar ile barışmasına ,bir ibadet hanenin avlusunda leş temizlediğini görmek ,günahlardan duyulan pişmanlığa ve tövbe etmeye işaret eder. rüyada leşin çok güzel kokması ,düşmanlıkların bitmesine ve düşman bildiği insanlardan gelecek olan büyük yardıma işaret eder.

Rüyada leş yiyen hayvanlar görmek

Rüyada leş yiyen hayvanlar görmek ,rüya sahibinin düşmanlarına galip gelmesine ,çevresinin desteğini alarak korkularından kurtulmasına işaret eder. Dağda leş yiyen hayvanlar görmek ,rüya sahibinin çıkacağı bir yolculukta engel olarak gördüğü durumların varlığına ancak bu engellere hiç takılmadan yoluna devam edeceğine işaret eder.

Rüyada ölmüş hayvan yavrusu görmek

rüyada ölmüş hayvan yavrusu görmek ,görülen hayvanın türü ve cinsi ile birlikte tabir olunur. rüyada ölü halde buzağı görmek  ,rüya sahibinin mahkemelik olan bir durumdan kurtulmasına ,huzura ve sıkıntıların bitmesine işaret eder. Rüyada ölmüş kuzu görmek ,hayallerin boş çıkmasına ,maddi açıdan problemli günlerin başlangıcına işaret eder. Rüyada ölmüş tavuk görmek ,rüya sahibinin eşi ya da sevgilisi ile problem yaşamasına ,ayrılık derecesine gelecek olan kavgalara işaret eder. Rüyada ölmüş güvercin görmek ,beklenen bir durumdan kötü haber almaya ,üzüntüye kapılmaya işaret eder. Rüyada ölü bir karga görmek ,rüya sahibinin cahil kişiler ile arkadaşlık yapmasına ,bilge insanların sözlerine kulak tıkamaya ve nihayetinde zarara uğrayıp yalnız kalmaya işaret eder.

 

Rüyada Et Görmek

 

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku