Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Hastane İçinde Uçmak

Rüyada Hastane İçinde Uçmak

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Hastane İçinde Uçmak Anlamı Nedir ?

Rüyada Hastane İçinde Uçmak tasviri genel itibar ile yer değiştirmek ,kişi hakkında yapılan yersiz dedikodular ,başka insanların gıybet ve haksız sözleri olarak tabir edilir. Rüyada uçmak eylemi, gerçekleşme ihtimali yüksek ve tesirli rüyalardandır.

Rüyada hastane içinde dar bir alanda uçtuğunu görmek ,rüya sahibi ile kan bağı olan birinin vefat haberini almaya ve o kişinin cenaze törenine katılmaya delalet eder. Rüya sahibinin bu rüyada aile fertlerinden birini telaş içinde görmesi ,ölüm haberini alacağı kişinin çok yakın birisi olacağına işaret eder.

Rüyada hastanenin penceresinden uçup yere indiğini ve sonrada yürüdüğünü görmek ,rüya sahibinin uzun zamandan beri müptela olduğu bir hastalıktan kurtulmaya ve  şifa ile hayatını devam ettirmeye delalet eder.

Rüyada hastanede iken gök yüzüne uçtuğunu ve yere inmeden sürekli olarak kuşlar gibi süzüldüğünü görmek :Rüya sahibinin ecelinin yaklaştığına işaret eder.

Rüyada bir hastaneden başka bir hastaneye uçarak gittiğini görmek

Rüyada bir hastaneden başka bir hastaneye uçarak gittiğini görmek  ağır bir hastalığa yakalanmaya ve şifa aramak için hastane hastane gezmeye delalet eder.

Rüyada uçarak hastaneye gittiğini görmek , rüya sahibinin başına gelecek olan bir kazadan ötürü ,hızlı bir şekilde hastaneye yetiştirilmesine ve hastanede tedavi edilerek şifaya kavuşmaya delalet eder.

Rüyada hastanenin bodrum katında süzülerek uçmak ,sıkıntılı bir yolculuğa çıkmak  ve gittiği yerde göz yaşı dökmeye işaret eder.

Rüyada duvarları beyaz renkli bir hastaneye uçarak girdiğini görmek ,zahmetsizce tedavi olmaya ,duvarları siyah renkli bir hastaneye uçarak girmek ,zahmetli geçecek bir tedavi sürecine ,duvarları sarı renkli bir hastaneye uçarak girmek ise ,acıların artmasına ,uzun bir tedavi sürecine girmeye işaret eder.

Rüyada hastane içinde dar bir alanda  aile fertleri birlikte hep beraber uçmak

Rüyada hastane içinde dar bir alanda  aile fertleri birlikte hep beraber uçmak  kan bağı olan ve kendilerinden uzak bir yerde yaşayan bir yakının ölüm haberini almaya ve topluca cenazeye katılmaya delalet eder.

Rüyada hastanenin loş ve ıssız bir yerinde uçtuğunu görmek ,rüya sahibinin büyük bir yalnızlık içinde olduğuna ,bu durumdan acı çektiğine ,kendini çaresiz hissetmeye işaret eder.

Rüyada hiç tanımadığı insanların hastane içinde uçtuğunu görmek : Yakın bir zamanda doğal bir afete maruz kalmaya ve bu durumdan çok fazla etkilenmeden hayatını sürdürmeye işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku