Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

tarafından admin
rüyada gebelik
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Anlamı 

Rüyada hamile olduğunu görmek erkek ve kadınlar için ayrı manalar taşıyan ve tesirli rüyalar grubundandır.

Bir kadının rüyada gebe olduğunu görmesi , yavaş yavaş elde edilecek mala, karlı işlerle uğraşmaya ,dedikodudan uzak huzurlu bir hayata işaret eder. Rüyada gebe iken kalp bölgesinin kabarıp büyüdüğünü görmek ,rüya sahibinin çok sevecen biri olmasına ,çevresine faydalı olmaya ,sayılıp ve sevilen bir kişiliğe işaret eder.

Rüyada hamile iken kustuğunu görmek ,hastalıklardan kurtulmaya ,rüya sahibini huzursuz eden durumların varlığına ve bu sıkıntılı durumdan kurtulmaya işaret eder.

Hamile bir kadının karnından balık çıktığını görmesi ,doğacak çocuğun kız olacağına ,hamile iken kendini bıyıklı görmesi erkek evlat sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada hamile olduğunu ve sancı çektiğini görmek ,aile içinde yine aile fertlerinden kaynaklı bir takım maddi ve manevi problemlerin olmasına işaret eder.

Rüyada hamile iken cinsel organından kan geldiğini görmek

Rüyada kendini hamile olarak görüp cinsel organından kan geldiğini görmek ,rüya sahibinin ahlaki bir çöküntü içinde olduğuna ,malının kıymetini bilmemeye ve kaynağı belirsiz bir hastalığa yakalanmaya işaret eder.

Rüyada hamile olduğu halde sırtında yük taşıdığını görmek ,rüya sahibinin mal hırsına ,aç gözlü olmaya ,dünya malına tamahkarlığa ,sürekli kazanmak için kendi sağlığını hiçe saymaya işaret eder.

Rüyada Hamile Komşu görmek

Rüyada komşunun hamile olduğunu eve rüya sahibinin evine geldiğini görmek ,komşu tarafından gelecek bir iyiliğe, komşudan büyük bir fayda görmeye ,çok güzel komşuluk ilişkisinin olduğuna delalet eder.

Rüyada Erkeğin Kendini Hamile Olarak Görmesi

Erkeğin kendini hamile olarak görmesi ,erkekler için olumlu bir durum değildir. Rüyada Erkeğin hamileliği ,dertlerin biriktiğine  ve artık patlama noktasına geldiğine işaret eder. Rüyada bir erkeğin kendini hamile olarak görmesi ,kötü ahlaklı kişiler ile muhatap olmaya ,malının kıymetini bilmemeye, müsrif bir kişiliğe ,doğum yapması ise ,beladan kurtulmaya ,hatadan dönmeye ,hasta olan için ise şifaya kavuşmaya işaret eder.

Rüyada her hangi bir erkeği hamile olarak görmek ve hamile erkekle muhatap olmak ,rüya sahibinin psikolojik sorunlu birisiyle problem yaşamasına , uğursuzluğa ,düşman ile kavga etmeye ,bazen de saldırıya uğramaya işaret eder.

Rüyada Hamile Hayvan Görmek

Rüyada etinden ve sütünden istifade edilen hayvanı gebe olarak görmek ,bolluk ve bereket içinde geçecek bir yıla ,köpeği hamile olarak görmek ,yakın çevresinden birileri ile ciddi bir sorun yaşamaya , Vahşi bir hayvanı gebe olarak görmek ise çetin düşmana ,domuzu hamile olarak görmek ise ,kazanç kaybına ve bereketsiz ,sıkıntılı bir yıl geçirmeye işaret eder.

Rüyada İhtiyar Bir Kadını Hamile Olarak Görmek

Rüyada hamile ihtiyar görmek ,görülen kişi kan bağı olan bir kişi ise , rüya sahibine akrabalarından gelecek olan maddi yardıma  işaret eder. Yaşlı kadın hiç tanınmayan bir kişi ise büyük sevinç yaşatacak müjdeli haber almaya işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku