Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Genç Kız Görmek

Rüyada Genç Kız Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

Rüyada Genç Kız görmek anlamı

Rüyada genç kız  görmek ,erkekler için hayırlı kadınlar için ise tam tersi bir durum arz eder. Nablusi’ye göre  Rüyada görülen genç kadın ,hangi surette olursa olsun kadınlar için düşman tasviri ile yorumlanmıştır.

rüyada bayan görmek

Rüyada tanıdık kadın yüzü görmek

Rüyada tanıdık bir kadın yüzü görmek ,rüyada görülen kadından gelecek bir yardıma ya da iftiraya uğramaya işaret eder. Rüyada görülen kadın güler yüzlü ,sevecen bir halde ise yardıma ,suratı asık ve bakışları ateş saçar halde ise rüya sahibinin iftiraya uğramasına işaret eder. Rüyada tanıdık bir kadından bir şeyler almak ,mal ve servete ,bir şeyler vermek ise malda eksilmeye zarar etmeye işaret eder. Rüyada tanıdığı kadını çok zayıf ve çelimsiz olarak görmek ,bereketsiz günlerin başlangıcına , kilolu olarak görmek ise bolluk ve berekete nail olmaya işaret eder. Rüyada tanıdık bir kadını çıplak olarak görmek ,işlerin ters gitmesine ,kazancın azalmasına ve sıkıntıya düşmeye işaret eder. hiç tanımadığı bir kadını çıplak görmek ise tam tersi olarak işlerin düzelmesine , maddi sıkıntılardan kurtulmaya delalet eder.

rüyada bir kadınla konuşmak

Rüyada tanımadığı kadınla konuşmak

Rüyada tanımadığı güzel bir kadın ile konuşmak bayanlar için gizli düşmana ,erkekler için hiç umulmayan yerden gelecek ve büyük mutluluk getirecek mal ve paraya işaret eder. Bir erkeğin rüyada çok güzel ,süslü ve çekici bir kadınla konuşması hayallerin gerçekleşeceğine işaret eder. yine bu rüya erkekler için rahatlatıcı ancak kadınlar için daraltıcı rüyalar grubundandır. Rüyada hiç tanımadığı ama rüya sahibinin yüzüne çirkin olarak görünen bir kadın görmek ,hastalığa yakalanmaya ,işlerin ters gitmesine ,kısmetsizliğe ve sıkıntıya düşmeye delalet eder. Rüyada genç ama çirkin bir kızla konuşmak ,kötü insanlar ile arkadaşlık etmeye ,dost bilinen düşmanlara ,malını israf etmeye, ahlaksız insanlarla düşüp kalkmaya işaret eder.

Rüyada Genç Kız Öpmek

Rüyada genç kız öpmek ,rüya sahibinin dünya malına tamahkarlık ettiğine, mal hırsı yüzünden çevresindeki güzellikleri unuttuğuna işaret eder. rüyada bir sürü güzel kızı öptüğünü görmek ,hayallerin peşinde koşmaya ancak bu hayallere çok uzak olmaya işaret eder. rüyada genç kızın rüya sahibinin  ağzına kusması ,haram yoldan elde edilecek büyük paraya ve sonradan bu durum nedeniyle maddi ve manevi olarak zarara uğramaya işaret eder. Şayet rüya sahibi , kendini kızın ağzına kusar halde görürse ,bu durum hayırlara ulaşmaya ,kendini toplamaya ,zarar edecek işlerden uzak durmaya ve hasta olan kişi için şifaya kavuşmaya işaret eder. Fakir bir kişinin , rüyada ihtiyar bir  kadını genç olarak görmesi, maddi ve manevi huzura kavuşmaya işaret eder. Hasta bir adamın  bu rüyayı görmesi, sağlık  ve afiyete delalet eder.

Rüyada yetişkin kadın doğurmak

rüyada yetişkin kadın doğurmak tasviri ile ilgili olarak ; Rüyada bir kadının ,güzel ve yetişkin bir kadın doğurduğunu görmesi , yakınında olan bir düşmandan kurtulmaya ,rüya sahibine sıkıntı veren ne var ise ortadan kalkmasına ,sihir büyü gibi olumsuz durumların rüya sahibine hiç bir şekilde tesir etmeyeceğine ,hastalık ve dertlerin biteceğine işaret eder. Rüyada bir erkek kendini  yetişkin ve güzel bir kadın doğurur halde görürse bu durum olumsuz  olarak tabir olunur. Erkeğin kadın doğurması ,iftiraya uğramaya ,başını belaya sokmaya ,dostları ile düşman olmaya işaret eder.

rüyada çocuk görmek

Rüyada Kız Çocuğu Görmek

Rüyada kız çocuğu görmek , rahatlatıcı ve hayırlı rüyalardandır. Kız çocuğu müjdeli haber, bolluk ve bereket kavramları ile muteberdir. Nitekim çocuklar sevgi yumağının melekleridir. Bu durum rüyalarda da geçerlidir. Rüyada kız çocuğunu kucakladığını görmek ,evladı olmayan için evlat sahibi olmaya ,haber bekleyen için müjdeye ,hasta olan için şifaya kavuşmaya işaret eder.

Sayfa Etiketi :Rüyada Genç Kız Görmek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku