Ev G Harfi İle Başlayan Rüyalar Rüyada Gece Lambası Görmek

Rüyada Gece Lambası Görmek

tarafından admin

Rüyada Gece Lambası Görmek Anlamı

Rüyada gece lambası  görmek yakın gelecekte kazanç elde etmeye , tahmin edilmeyen yerden maddi kazanç gelmesine işaret eder. Rüyada gece lambası aynı zamanda yol gösterici bir dost aramak ile tabir olunur. Rüyada geceleyin bir gece lambasının dibinde oturduğunu görmek ,yalnızlıktan sıkılmaya ve kendisine yarenlik yapacak bir dost ihtiyacına işaret eder. Sokakla onlarca gece lambası görmek ,iş hayatında rüya sahibine rehberlik yapacak ve yardım edecek bir sürü insanın varlığına ve rüya sahibinin bu insanlardan destek alacağına işaret eder.

Sönmüş surette bulunan gece lambası görmek ,kazançta eksilmeye ,çaresizlik yaşamaya ve bu yüzden üzüntü duymaya işaret eder. Rüyada sönük gece lambası aynı zamanda geçici ve çok zahmet vermeyecek bir hastalığa yakalanmaya da işaret eder.

Rüyada Kırık gece lambası görmek

Rüyada kırık gece lambası görmek anlam itibariyle ; Arkadaşlarının  ya da aileden birisinin kalbini kırmaya ,belli bir dönem ayrılık yaşamaya ,rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntılı günlerin başlangıcına işaret eder.

Rengarenk bir gece lambası tasviri görmek ,eğlenceli bir hayata ,anlık mutlulukların yaşanmasına ,heyecan verici gelişmelere işaret eder. Rüyada yanıp sönen bir gece lambası tasviri görmek ,rüya sahibi için bir tehlikenin varlığına dikkat edilmesi ve iyi hesap gerektiren durumların olduğuna işaret eder.

Rüyada Lambadan alevler çıktığını görmek

Rüyada Lambadan alevler çıktığını görmek ,rüya sahibinin çok sinirli bir kişi ile karşılaşmasına ve bu çık sinirli kişiden uzak durması gerektiğine işaret eder.

Rüyada gündüz vakti gece lambasının çok parlak ışık yaydığını görmek ,eş ve ya da sevgilinin bir problemi olduğuna anca bunu rüya sahibine anlatamamaya ,rüya sahibinin çevresindeki sevip saydığı insanları ihmal ettiğine işaret eder.

Rüyada her hangi bir pazardan gece lambası satın almak ,yeni bir arkadaş edinmeye ;bu arkadaşın bilgi ve görgüsünden istifade etmeye ,güzel dostluklar kurmaya ve psikolojik olarak rahatlamaya işaret eder.

Rüyada antika lamba görmek 

Rüyada antika lamba görmek ;ilim sahibi olmaya  ve bu ilimde ilerlemeye ,bunun için çok çalışmak gerektiğine işaret eder.

Bu rüya  rahatlatıcı tarzda ki rüyalardandır .

Rüyada Bulut Görmek

 

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku