Ev F Harfi İle Başlayan Rüyalar Rüyada Fesleğen Görmek

Rüyada Fesleğen Görmek

tarafından admin

Rüyada Fesleğen Görmek Hangi anlama Gelir?

Bu yazımızda Rüyada fesleğen Görmek, Rüyada birinin fesleğen vermesi ,Rüyada fesleğen dikmek, Rüyada fesleğen tarlası görmek ,Rüyada  fesleğen dikmek tasvirlerinin yorumunu bulacaksınız

Fesleğen tasvirli rüyalar  genel itibar ile hayırlı olarak tabir olunur. Nitekim fesleğenler gerek hoş kokusu gerek ,şifa olarak kullanılması bakımından ayrı bir yere sahiptir.

Yeşil olarak görülen fesleğenler  evlat olarak tabir edilir. Yeşil fesleğeni koklamak ,evladına sarılmak ,çocuğa duyulan özlem ,evlat kokusunu almak ile tabir olunur.

Cafer-i Sadık’a göre rüyada Fesleğen:

-Şeref

-Evlat

-Dost

-Güzel söz

-Evlilik kavramları ile muteberdir.

Rüyada kuru fesleğenler Görmek

Rüyada Kuru fesleğenler Görmek izzet ve şerefin artmasına delalet eder. Kuru fesleğeni yediğini görmek , rüya sahibinin hayatta manevi olarak yaptığı birikimlerin güzelliğine ,iyi ahlaklı olmaya  ve yaptığı iyiliklerin karşılık bulacağına delalet eder. Pazardan kuru fesleğeni  almak ,rüya sahibine diğer insanlarca duyulan saygının büyüklüğüne işaret eder. Alınan fesleğen ne kadar çok olur ise ,itibar o derece kesretli olacak demektir.

Rüyada kuru fesleğeni yüzüne sürmek ,uzun zamandır sıkıntı veren bir durumdan kurtulmaya ,hasta olan için şifaya delalet eder. Yatağında kuru fesleğenler görmek ,uzun zamandır hasreti çekilen bir şeye kavuşmaya ,ailecek sevinç yaşamaya işaret eder.

Rüyada birinin fesleğen vermesi

Rüyada birinin fesleğen vermesi ,rüya sahibine o kişiden gelecek yardıma ,maddi ve manevi desteğe delalet eder. Genç birinden fesleğen almak ,gelecek için yatırım yapmaya ,yaşlı birinden fesleğen almak ise hiç tahmin edilmeyen yerden gelecek mal ve paraya ,ölü kişiden fesleğen almak ise miras mala delalet eder.

Rüyada fesleğen tarlası görmek

Rüyada fesleğen tarlası görmek ,rüya sahibinin dostlarına ve yaşadığı yerdeki insanlara işaret eder. Fesleğen tarlasından gelen güzel kokuları hissetmek ,rüya sahibinin çevresi ile çok iyi ilişkiler içinde olmasına ,huzurlu bir mahalleye ,sevgi ve dostluk bağlarının kuvvetlenmesine işaret eder.

Rüyada fesleğen dikmek

Rüyada fesleğen dikmek ,evlat sahibi olmaya ,hamile olan kadının bu rüyayı görmesi ,ahlaklı ve hayırlı bir evlada sahip olmaya ,zahmetsiz doğuma delalet eder.Bir tarlaya fesleğen dikmek ,büyük kazanç getirici işler yapmaya ,evladı olanlar için çocuklarından gelecek büyük bir faydaya delalet eder.

Rüyada tarladan fesleğenleri kopardığını görmek ,sevdiklerinden ayrılmaya ve bu sebepten üzüntü yaşamaya işaret eder. Rüyasında bir saksıya fesleğenler dikmek ,bekar olanlar için güzel bir evliliğe,evli olanlar için çocuk sahibi olmaya ,mutlu bir yuvaya delalet eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku