Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Falcı Görmek

Rüyada Falcı Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Falcı Görmek Anlamı Nedir?

Rüyada falcı görmek hayırlı değildir. Rüyada fal işleriyle uğraşan kişi  tasviri ,hilekar insan ,keder ve hastalık olarak tabir edilmiştir. Rüyada bir falcının kendine sarıldığını görmek ,üzüntü ve kedere gark olmaya işaret eder.

Bir falcının rüya sahibinin ağızının içine dilini sokması şeklinde görülen rüya dehşet verici bir iftiraya maruz kalmaya ve büyük sıkıntıya düşmeye işaret eder. Rüyada fal bakan biri ile konuşmak ,dedikodu ve gıybete işaret eder.

Rüyada falcıyı evinden kovmak ,zarardan kurtulmaya ,mutlu günlerin başlamasına ,hasta için şifaya ,borcu olan için borçtan kurtulmaya işarettir. Rüyada yatak odasında bir falcının uyuduğunu görmek ,dost bilinen gizli bir düşmana ve bu düşmandan büyük zarar görmeye işaret eder.

Rüyada fal bakan birisi ile birlikte bir şeyler yiyip içtiğini görmek ,rüya sahibinin haram yediğine ,yasak işlerle uğraşmasına delalet eder. Rüyada bir falcı ile cinsel ilişkiye girdiğini görmek ,rüya sahibinin başına gelecek bir belaya ve çaresiz kalacağına işaret eder.

Rüyada falcı

Rüyada bir erkeğin kadın bir falcı ile aynı evde olması ,eş ya da birinci derece kadın akrabaları tarafından ihanete uğramasına işaret eder. Aynı durum kadın için de geçerlidir.

Rüyada fal bakan  çocuk görmek ve o çocuğu kucağına almak ,uzun yıllar sürecek sıkıntılı günlerin başlangıcına ,maddi ve manevi huzursuzluğa işaret eder. Rüyada yaşlı ve ölmüş bir falcı görmek hayırlıdır. Rüya sahibinin kendi evinde ölü bir falcı görmesi ,dert ve sıkıntıların bitmesine , düşmanlara karşı galip gelmeye ,huzurlu, sağlıklı ve uzun bir ömre işaret eder.

Rüyada bir falcıyı gelinlikler içinde görmek ,gizli düşmanların çok yakında olduğuna işaret eder. Rüyada topal bir falcı görmek ,rüya sahibine zarar vermek isteyen insanların varlığına ancak bu insanların rüya sahibinden korktuğuna işaret eder.

Rüyada bir falcının sürekli kendine baktığını görmek ,rüya sahibine nazar değmesine , habis ruhlu insanların rüya sahibini rahatsız edeceğine işaret eder.

Rüyada falcıya para vermek

Rüyada falcıya para vermek, kazancın bereketinin azalmasına ,rüya sahibinin malının kıymetini bilmediğine işarettir. Falcıya para vermek ,hak etmeyen kişilere yapılan yardım anlamına da gelir.

Rüyada bir falcıdan para almak hayırlıdır. Falcıdan para aldığını gören kişi ,yaptığı hataların farkına varır ve helal yoldan kazanmanın derdine düşer.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku