Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Fakir Olduğunu Görmek

Rüyada Fakir Olduğunu Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Fakir Olduğunu Görmek Anlamı

Rüyada Fakir Olduğunu Görmek  maddi kazanç ve zarar kavramları ile birlikte tabir olunur. Ayrıca duygu yoksunluğu ve zenginliği anlamında da yorumlanmıştır.Ebu Said-ül Vaaz’a  göre rüyasında kendini fakirleşir tarzda  görmek ,bereketli kazanç ve bol rızıktır.

Rüyada kendini Yoksul Görmek

Rüyada kendini yoksul görmek mal ve zenginliktir. Kendini  dilenir halde görmek birilerine yardım etmeye ve hayır duası almaya işaret eder. Rüyada dilenerek bir ihtiyardan para veya yemek almak ,miras mala ve dilendiği kişiden hayır duası almaya işaret eder.

Genç ve bekar  bir kızın rüyada kendini yoksul olarak görmesi ,zengin ve iyi ahlaklı birisi ile evleneceğine işaret eder. Aynı durum erkek içinde geçerlidir. Rüyada sofrada hiç bir şey yok iken doyduğunu görmek ,iş hayatında bol kazançlı işlerle uğraşmaya ,zengin olmaya delalet eder.

Rüyasında  sokakta dilendiğini görmek ,arzuların yerine gelmesine delalet eder. Kendini olduğundan daha fazla fakirleşir halde  görmek ,mal ve servete kavuşmaya ,helal kazanca ve bolluk içinde geçecek uzun yıllara delalet eder. Rüyasında kendini fakirleşmiş olarak görüp birden bire büyük bir servete kavuştuğunu görmek ,rüya sahibinin önce bolluk içinde yaşayacağına ama bu bollukla geçen günlerin birden bire sona ereceğine işaret eder.

Rüyada Fakir Birini Görmek

Rüyada fakir birini görmek ,rüya sahibi için hayırlıdır. Ancak rüyada fakir birine bir şeyler vermek rüya sahibinin malının kıymetini bilmediğine, israf içinde olduğuna delalet eder. Rüyada evine gelen fakiri kapıdan kovmak ,belayı def etmeye ,kendini çekemeyen insanlara karşı güçlü ve dik durmaya ,malına parasına sahip olmaya işaret eder.

Yoksul birine rüyada yardım etmek ,kötü niyetli insanlarla muhatap olmaya ,belaya bulaşmaya ve yakın bir zamanda zarara uğramaya delalet eder. Rüyada eşinin fakirleştiğini görmek ,rüya sahibi ile eşi arasında bir takım problemlerin çıkacağına ve bu durumdan büyük üzüntü yaşayacağına delalet eder.

Rüyada yoksul  birinin elinden tutmak ,sonucu zararla bitecek ortaklığa işarettir. Rüyada fakir birine sarılmak ,bile bile zarara uğramaya işaret eder. Rüyada fakirin elinden bir şeyler almak zararlı işlerle meşgul olmaya delalet eder. Nitekim rüya yorumunda fakir kişi ,fakirliğin ve kötü durumların kendisi olarak tasavvur edilmiştir.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku