Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Fabrika Görmek

Rüyada Fabrika Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Fabrika Görmek Anlamı Nedir?

Rüyada fabrika görmek ,görülen fabrikanın niteliği ve fabrikada ne üretildiği ile birlikte yorumlanır. Genel anlamda fabrika insanın kendi bedeni anlamında yorumlanmıştır.

Rüyada çalışan bir fabrika görmek ,kazanç ve berekete delalet eder. Bir fabrikada işçi olarak çalıştığını  görmek , helal kazanca ve kazancının hayrını görmeye delalet eder. Fabrikada çalışan işçiler görmek rüya sahibinin yaşadığı mahaldeki huzura işaret eder.

Rüyada şeker fabrikası içinde dolaştığını görmek ,tatlı dilli bir eş veya sevgili ile gezmeye çıkmaya delalet eder.  İçinde büyük fırınların alev saçtığı bir fabrikanın içinde olduğunu görmek ,rüya sahibinin yakın zamanda hastalanmasına ve bu hastalığın uzun süreceğine delalet eder.

rüyada herhangi bir fabrikadan çıkıp gittiğini görmek ,eve misafir geleceğine işaret eder. Fabrikada işçi iken kovulduğunu görmek ,beklenti içinde olan için olumsuz haber almaya delalet eder.

Rüyada bir fabrikada işe başladığını görmek ,güzel haber almaya ,maddi bir beklentinin olumlu sonuçlanmasına işarettir. Rüyada bir fabrikada çalışırken öldüğünü görmek ,hiç umulmayan yerden  gelecek mal ve paraya işaret eder.

Rüyada yıkık ve viran olmuş bir fabrikada olduğunu görmek ,yalnızlık çekmeye ve kendini çaresiz hissetmeye işaret eder. Rüyada demir fabrikası görmek ,rüya sahibinin güçlü insanlarla birlikte iş yapmasına ve bol kazanca delalet eder.

Rüyada kendini deri fabrikasının içinde görmek ,rüya sahibinin bir yakınının hastalanmasına ve hasta ziyaretine gitmeye işaret eder. Rüyada cam fabrikası içinde dolaştığını görmek , gecici mutluluklar yaşamaya işarettir .Cam fabrikasında kırık camların üzerinde yürüdüğünü görmek ,rüya sahibinin zevk peşinde koşmasına ve sonradan pişmanlık yaşayacağına delalet eder.

Rüyada boş Fabrika

Rüyada Boş Fabrika Görmek

Rüyada boş fabrika görmek ,maddi olarak zarar edecek işlerle meşgul olmaya ,kazancın bereketinin kaybolmasına işaret eder. Boş bir fabrikada dolaştığını görmek ,rüya sahibinin boş işlerle uğraşmasına ,yaptığı işlerin faydasını görememesine delalet eder. Boş bir fabrikada uyuduğunu görmek ,miskinliğe ve tembelliğe delalet eder. Rüyada çatısı olmayan ve boş bir fabrikada olduğunu görmek ,rüya sahibinin kendini güvende hissetmeyeceği  bir ortamın içinde olacağına işaret eder.

Rüyada karanlık bir fabrikada olduğunu görmek ,rüya sahibinin borçlanmasına ve borcunu ödemekte zorlanacağına işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku