Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Evlendiğini Görmek

Rüyada Evlendiğini Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada evlendiğini görmek anlamı nedir ?Bu tabirimizde Rüyada Bekarken Evlendiğini Görmek ,Rüyada ölü ile evlenmek ,Rüyada evli olduğu halde evlendiğini görmek tasvirlerinin yorumunu bulacaksınız.

Rüyada evlenmek tasviri ,rüya sahibine gelecek ilahi yardıma, nimet bolluğuna işaret eder. Kader dergahında evlilik zamanı ile ölüm zamanı değişmez inancı gereğince evlilik ile ilgili rüyalar tesirli ve gerçekleşme ihtimali yüksek olan gruptandır. Güzel biriyle evlenmek  ,iyi ahlaklı insanlarla dostluk kurmaya  ,çirkin biriyle evlendiğini görmek ise kötü niyetli kişilerle ahbaplık yapmaya işaret eder.

Rüyada bir kadının kendini gelinlikler içinde ve atın üzerinde görmesi muradın hasıl olmasına ,arzuların gerçekleşmesine işaret eder. Bir erkeğin kendini bu surette görmesi ise uzun sürecek bir sıkıntıya düşmeye delalet eder.

Rüyada bekarken evlendiğini görmek

Rüyada bekar birinin evlendiğini görmesi ,rüya sahibine gelecek bir yardıma işaret eder. Bazı durumlarda bu rüyayı gören kişi, güzel ahlaklı ise ,evleneceği kişi rüyasında O’na ayan olur. Bekar birinin evlendiğini görmesi ,hayırlıdır. İnsanlar içinde nikah yapmak ,rüya sahibinin kendine çeki düzen vermesine ,halk içinde sayılır ,itibarı yüksek bir iş yapmaya delalet eder.

Rüyada Ölü ile Evlenmek

Rüyada ölü ile evlenmek ,rüya sahibinin umutlarının yeşermesine ,kaybettiği bir şeyi bulmaya işaret eder. Daha önce ölmüş ve güzel biriyle evlendiğini görmek ,hayırlı haber almaya ,çirkin biriyle evlenmek ise kötü haber almaya işaret eder.

Ölü ile mezarın içinde nikah kıydığını görmek ,rüya sahibinin geçmişte işlemiş olduğu bir günahın açığa çıkmasına ve bu yüzden yalnızlık yaşamasına işaret eder. Rüyasında bir ölüyü diri olarak görüp ,düğün dernek kurmak suretiyle ölüyle evlenmek , işlerin yoluna girmesine ,hiç umulmayan yerden gelecek maddi kazanca işaret eder.

Rüyada evli olduğu halde evlendiğini görmek

Rüyada evli olduğu halde evlendiğini görmek , maddi kazanç, manevi huzur ve düşman kavramlarıyla tabir olunur. Kadın olsun erkek olsun ,normalde evli olan bir kişinin rüyada  evlilik yapması ,  nasıl biriyle evlendiğine bağlı olarak yorumlanır. Evli birinin kendinden oldukça yaşlı biriyle evlenmesi ,miras mala ,umulmayan yerden gelecek paraya ve hasta için şifaya kavuşmaya delalet eder.

Kendinden çok genç biriyle evlendiğini görmek ,yakın zamanda güzel bir haber almaya ,borcu olan için borçlarını ödeyecek imkana kavuşmaya işaret eder. Hamile olan bir kadının rüyada evlendiğini görmesi hayırlı bir evlat sahibi olacağına ,doğacak çocuktan çok faydalar göreceğine delalet eder.

Rüyada Dayak Yemek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku