Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Ev Yıkıldığını Görmek

Rüyada Ev Yıkıldığını Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

Rüyada Ev Yıkıldığını Görmek Anlamı

Rüyada ev yıkıldığını görmek pek hayra alamet değildir. Nitekim bu rüya ölüm kavramı ile tabir olunur. Çünkü ev kişinin yaşam çizgisi  olarak tabir edilmiştir.

Rüyada  evinin yıkıldığını görmek 

Rüyada oturduğu evin yıkıldığını görmek ,kiracı için ev sahibinin ölümüne ,ev sahibi için ise kendisinin ölümüne işaret eder. Rüyada evin yıkıldığı halde içinden sağ çıktığını görmek ,rüya sahibinin büyük bir hastalık geçireceğine ,sıkıntılı bir süreçten sonra şifaya ereceğine işaret eder. Rüyada evin çatısının uçtuğunu ya da yıkıldığını görmek aile reisinin evden ayrılmasına ya da vefatına işaret eder.

Rüyada Evin Yarısının Yıkılması

Rüyada evin yarısının yıkıldığını görmek ,rüya sahibinin işlerinin yarıda kalmasına ,büyük bir hayal kırıklığı yaşamasına ve kedere gark olmaya işaret eder. Boş bir evin yarısının yıkıldığını görmek ,rüya sahibinin boş hayaller peşinde koşmasına ve hayallerine ulaşamadan ömrünün tükeneceğine işaret eder. İçinde eşyalı bir evin yarısının yıkıldığını görmek ,rüya sahibinin zarara uğramasına ,planlanan işlerde engeller çıkmasına ve işin yarıda kalmasına işaret eder.

Rüyada Komşunun evinin yıkılması

Rüyada komşunun evinin yıkılması  tasvirini görmek ,dedikodular yüzünden komşusu ile kanlı bıçaklı olmaya , komşu ile kavga etmeye ,uzun süreli küskünlük yaşamaya işaret eder. Bizzat kendisinin komşunun evini kazma ,kürek ya da bir araç ile yıktığını görmek ,komşuya zarar verici hallerin varlığına ,komşusuna zarar vermeye ve sonradan duyulacak pişmanlığa işaret eder. Komşunun rüya sahibinin evini yıkması , dedikodular yüzünden rüya sahibinin çok ciddi bir sıkıntıya düşmesine ,yalnız kalmaya ,telafisi çok zor olan hataların işlenmesine işaret eder.

Rüyada Baba Evinin Yıkılması

rüyada baba evinin yıkılması aile içinde hastalık ve ölüm ile tabir olunur. Baba evinin tamamen yıkıldığını ve enkazdan  aile fertlerinden hiç kimsenin  çıkamadığını görmek ,rüya sahibinin yuvasının yıkılmasına ,ayrılıklar yaşanmasına ,yakın akrabadan birilerinin ölüm haberini almaya işaret eder.

Rüyada Eski Bir Evin Yıkılması

Rüyada   eski bir evin yıkılması ile ilgili olarak : Kendi üzerine yıkıldığını görmek ,rüya sahibinin eskiden işlediği bir kabahatinden dolayı sıkıntı çekeceğine ,ayıplı bir sırrın açığa çıkmasına ve başını belaya sokmaya işaret eder. Rüyada yıkılan evden çok güzel bir kadın sureti görmek ,rüya sahibinin zulüm ettiği bir kadına ve bu zulümden dolayı büyük korku yaşamaya işaret eder. Yıkılan evde bebek ağlaması sesi duymak ,rüya sahibinin çektiği sıkıntıların sona ereceğine ,yeniden başlamak adına büyük bir azmin başlangıcına, engellere rağmen hayatın mutlu geçeceğine ,sıkıntıların biteceğine işaret eder.

Ayrıca Bakınız

Rüyada Ev görmek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku