Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Et Görmek

Rüyada Et Görmek

tarafından admin
rüyada pişmiş et yemek
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

Rüyada Et Görmek anlamı

Rüyada et görmek  tasviri farklı durumlar ile birlikte yorumlanır.

Cafer-i Sadık’a Göre:

-Kazanç

-Miras

-Keder

-Bela kavramları ile müşterek yorumlanmıştır.

Danyal Hazretlerine Göre:  Bereket ve Hastalık

Ebu Saidü’l-Vaâz’a göre :Ölüm ,musibet ,şifa kavramları ile birlikte yorumlanmıştır.

Rüyada Pişmiş Et Yemek

Rüyada pişmiş et yemek ,helal kazanca işaret eder. Ailesi ile birlikte bir sofrada et yediğini görmek ,huzurlu ve mutlu günlere ,emeğin karşılığını almaya işaret eder. Etin tadı güzel ise sıkıntılardan kurtulmaya ,etin tadı kötü ise aile içinde birisinin hastalığına işaret eder. Rüyada komşusu ile birlikte pişmiş et yemek , dedikoduya maruz kalmaya ,dost bildiği düşmanların varlığına işaret eder. Rüyada bekar bir kişinin kırmızı pişmiş et yemesi ,evliliğe, kısmetin açılmasına , hasta bir kişinin kırmızı pişmiş et yemesi ise şifaya kavuşmaya işaret eder. Fakir bir kişinin rüyada et yediğini görmesi ,maddi sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Rüyada yenilen etin tadı tuzlu ise sıkıntılardan sonra gelecek güzel günlere işaret eder.

 Rüyada Çiğ Et Yemek

Rüyada çiğ et yemek ,hastalık ve üzüntü kavramları ile muteberdir. Hiç kimsenin olmadığı bir yerde vahşi hayvanın etini çiğ olarak yediğini görmek ,düşmanın gıybetini yapmaya ,evcil bir hayvanın etini çiğ çiğ yediğini görmek ,iyi ahlaklı bir insanın gıybetini yapmaya ve günaha girmeye ,köpeğin etini çiğ olarak yediğini görmek , akrabalarından birinin gıybetini yapmaya ve dedikodular yüzünden sıkıntı çekmeye işaret eder.

Rüyada Kuş Eti Yemek

Rüyada pişmiş  kuş eti yediğini görmek ,büyük mutluluk verecek müjdeli bir haber almaya ,çiğ kuş eti yemek ise kötü haber almaya işaret eder. rüyada baykuş eti yemek ,eğer pişmiş ise yakınlarından birinin hastalık haberini almaya ,çiğ ise ölüm haberi almaya işaret eder. rüyada kartal ,şahin ,doğan, atmaca gibi bir yırtıcı kuşun etini yediğini görmek ,çiğ ya da pişmiş fark etmeksizin ,rüya sahibinin büyük bir mala konmasına ,bol kazanca ve hiç tahmin edilmeyen yerden gelecek olan maddi ve manevi kazanca işaret eder. Rüyada beyaz güvercin eti yediğini görmek , karşı cinsten yeni bir kişi ile tanışmaya ,çok mutlu bir birlikteliğin başlangıcına işaret eder. Rüyada karga eti yediğini görmek ,ilim sahibi birinden yardım almaya ,uzman kişilerin desteğini almaya işaret eder.

Rüyada insanın kendi etini yediğini görmesi

Rüyada kendi vücudundan et koparıp yediğini görmek ,rüya sahibinin kendine zarar verecek işlerin peşinde koşmasına ,hastalığa yakalanmaya  işaret eder. Göğüs bölgesinden et koparıp yediğini görmek ,rüya sahibinin kendi hatasından kaynaklı olarak çok sevdiği birinden ayrılmaya ve sonradan duyulacak pişmanlığa işaret eder. Karın bölgesinden et koparıp yediğini görmek , haram mala ,kazanç kaybına ,kısmetsiz günlerin geldiğine işaret eder. Bacak bölgesinden et koparıp yediğini görmek ,rüya sahibinin kötü yolda olduğuna dair bir ikaz hükmündedir. Rüyada kendi etini koparıp başkalarına verdiğini görmek ,rüya sahibinin çevresinde ahlaksız insanların çok olduğuna ,kötülük peşinde koşan insanlar ile birlikte olumsuz işlerin peşinde koşmaya işaret eder. kendi etini aile fertlerinden birilerine verdiğini görmek ise , rüya sahibinin çok fedakar birisi olduğuna ancak kıymetinin bilinmediğine işaret eder.

Rüyada Et Pişirmek

Rüyada tencerede et pişirdiğini görmek helal kazanca  ,kebap yaptığını görmek ise haram mala delalet eder. Koyun ,kuzu ya da oğlak  etinden kebap yapmak rüya sahibinin hastalığına ,dişi bir hayvanın etinden kebap yapmak ise rüya sahibinin eş ,dost ve akrabalarından birinin hastalığına işaret eder. Hangi hayvandan olduğu belirsiz bir eti kebap yaptığını görmek belaya bulaşmaya ,domuz etinden kebap yaptığını görmek ise ,iğrenç işlerle uğraşmaya işaret eder. Rüyada bir öküzü ateşte çevirerek pişirdiğini görmek ,mahkemelik olmaya ve ceza almaya ,vahşi bir hayvanı şişetakıp ateşte pişirdiğini görmek ise ,düşmanlarına karşı galip gelmeye ,kendini çekemeyen insanların kahrolmasına ve korkulardan kurtulmaya işaret eder.

rüyada tavuk eti yemek

rüyada ördek eti

Rüyada Ördek Eti Yemek

Rüyada ördek ya da tavuk gibi kanatlı hayvanlarını etiğini yediğini görmek ,güzel ahlaka ,eş ya da sevgiliden gelecek büyük bir yardıma ,huzurlu ve mutlu günlerin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Pastırma Yemek

Rüyada pastırma yemek ,ölü insanların gıybetini yapmaya ve büyük günaha düçar olmaya işaret eder. Nitekim ölüler bu dünyada karşılık veremezler haliyle rüyada pastırma yediğini gören kimse bu durumu düşünüp ona göre hareket etmelidir.

Rüyada Et  Aldığını Görmek

Rüyada et aldığını görmek ,bol kazanç ve huzurlu günlere işaret eder. kasaptan et almak ,alın teri ile elde ettiği kazancın bereketine ,et dağıtılan bir yerden et almak ise bir takım küçük maddi sıkıntılardan sonra rahata ermeye işaret eder.

Rüyada Et Kütüğü Görmek

Rüyada et kütüğü görmek  İnsanları  birbirine kışkırtan, kin tohumları eken  münafık bir
kimseye işaret eder. Rüyada kütükte et parçalayan birini görmek ,düşmana , fesat insanlara işaret eder.

Ayrıca Bakınız

Rüyada Dayak Yemek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku