Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Esir Düşmek

Rüyada Esir Düşmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Esir Düşmek Anlamı

Rüyada esir düşmek hayırlı rüyalardandır. Bu rüyanın tabiri gerçek hayatta zıddı durumlar ile muteberdir. Esir düşmek esaretin yeri ve kimler tarafından olduğu ile yorumlanır.

Rüyada esir alındığını görmek

Rüyada esir alındığını görmek, kaybedilen şeylere tekrar kavuşmak anlamındadır. rüyada daha önce ayrıldığı bir kişi tarafından esir alındığını görmek ,o kişi ile birleşmeye ,ayrılığın bitmesine işaret eder. rüyada bekar birinin kendini esaret altında görmesi ,yakın zamanda hiç tahmin etmediği birisi ile evleneceğine işaret eder.

Hasta birinin rüyada kendini hastane odasında elleri kelepçeli şekilde esaret altında görmesi, şifa bulacağına işaret eder.

Rüyada askerler tarafından esir alındığını görmek ,rüya sahibine devlet kanalıyla gelecek yardıma ,devlet işine girmeye işaret eder.

Rüyada esaret atında iken işkenceye maruz kaldığını görmek ,evli olan için eş ile arasında sıkıntı çıkmasına ,sevdiği insanla  maddi ve manevi problem yaşamaya işaret eder.

Rüyada esaret altında olarak taş kırdığını görmek ,kişinin güzel ahlaklı ve güvenilir olduğuna ,sevdikleri için çok fedakarlık yaptığına ve helalinden kazanmaya ,maddi ve manevi huzura kavuşmaya işaret eder.

Rüyada yakın tanıdığı birini esir olarak görmek ,görülen kişi ile rüya sahibi arasındaki sevgi bağının kuvvetlenmesine ,daha önce tanımadığı bir kişiyi esir olarak görmek ise ,rüya sahibinin bu kişi ile dostluk ,arkadaşlık kurmasına işaret eder.

Rüyada bekar birinin kendi yatak odasında karşı cinsten bir esir görmesi ,evleneceği kişi olarak tabir olunur.

Rüyada kendini çok güzel bir sarayda esir olarak görmek ,makamda yükselmeye ,iş yerinde amir konumuna gelmeye ,halka hizmet eden bir insan konumuna yükselmeye işaret eder. Bir mağarada kendini esir olarak görmek ,rüya sahibinin kara sevdaya yakalanmasına ve bu yüzden sevda sancısı çekeceğine işaret eder.

Rüyada Esir olmaktan Kurtulmak

Rüyada esir olmaktan kurtulmak ,aile içinde yaşanacak ayrılıklara ,sevdiğinden ayrılmaya , hasta olan için daha zor günlerin yaşanmasına işaret eder. Nitekim esaret kavramı çoğu tabircilerce sevgi bağı olarak yorumlanmıştır.

Rüyada esir olmaktan kurtulup eline bolca para geçtiğini görmek ,rüya sahibinin borçlanmasına ve yalnızlık çekmesine ,borçları ile baş başa kalmaya işaret eder. Rüyada esaretten kimseye görünmeden kendi imkanı ile kaçıp kurtulmak ,rüya sahibinin sevdiklerinin kıymetini bilememesine, elindeki fırsatların değerini bilmeden ,olumsuz işlerle uğraşmasına işaret eder. Ayrıca bu rüyayı gören kişi ,kendi hatası nedeniyle büyük bir yalnızlığın içine düşecek ve sonradan büyük pişmanlık yaşayacaktır.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku