Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Eşek Arısı görmek

Rüyada Eşek Arısı görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Eşek Görmek Anlamı

Rüyada eşek arısı görmek ,kuvvetli ve sinsi düşman ,zeki ve kuvvetli kişiler ile aynı zamanda ihanet  olarak yorumlanmıştır.

Kirmani’ye göre rüyada eşek arısının soktuğunu görmek ,ahlaksız ve kötü huylu biri tarafından iftiraya uğramaya ve bu yüzden acı çekmeye işaret eder. Rüyada eşek arısı yakalamak, öldürmek, ve eşek arısından  kaçmak, hayır ve nimete işaret eder.

rüyada eşek arısı

Rüyada evde eşek arısı görmek

Rüyada evde eşek arısı görmek ,rüya sahibinin aile fertleri ile arasının açılmasına  işaret eder. Yatağında eşek arısı görmek ,eşler arasında ihanete ,kavgaya , eş ya da sevgiliden zarar görmeye işaret eder.

Eşek arısını pişirip yediğini görmek ,rüya sahibini rahatsız eden durumların son bulacağına ,büyük bir sıkıntıdan kurtulmaya ,kazancın bereketlenmesine işaret eder. Rüyada eşek arısı kovanından aldığı balı yemek ,rüya sahibinin zehirleneceğine ,hak etmediği bir mal yüzünden problem yaşamasına ve üzüntüye işaret eder.

Eşek arısını evden kovmak ya da öldürmek ,sıkıntı ve üzüntülerden kurtulmaya ,rüya sahibinin kendi çabası ile aile içinde birlik ve beraberliğin yeniden kurulmasına işaret eder.

Rüyada eşek arısının evinde oğul verdiğini görmek ve petek yaptığını görmek ,rüya sahibi bekar ise çok sinsi biriyle evleneceğine ,evli olan için şiddetli geçimsizliğe işaret eder. Yine evde eşek arısının oğul vermesi belaya bulaşmaya ve belalılarının evinin içine kadar girip ,rüya sahibini rahatsız edeceğine işaret eder.

Rüyada Eşek Arısı Sokması

Rüyada eşek arısı sokması hayırlı değildir. Dışarda eşek arısının saldırısına maruz kalmak ,birileri ile tartışmaya ,kavga etmeye ve bu yüzden zarar görmeye işaret eder. rüyada eşek arısı tarafından dilinin ısırıldığını görmek ,rüya sahibinin ağzından çıkan sözler nedeniyle sıkıntıya düşmesine ,dedikodular yüzünden problem yaşamaya işaret eder.

Rüyada eşek arısı sürüsünün saldırısına uğramak ,rüya sahibinin haklı olduğu bir konuda haksız duruma düşeceğine işaret eder. Rüyada başı olmayan bir eşek arısının sokması ,rüya sahibinin çok yakın dost zannettiği birisinden zarar görmesine ,iftiraya maruz kalmaya işaret eder.

Rüyada gözünü eşek arısı sokması ,kuvvetli bir nazara gelmeye ,büyü ve sihir işleri yüzünden zarar görmeye ,sinsi ve inatçı bir düşmanın varlığına işaret eder.

Rüyada eşek arısının ağız içine girip ,boğazı sokmasını ve bu durumdan  acı hissettiğini görmek ,iş hayatında yaşanacak olumsuzluklara, işçi için işten ayrılmaya ,kazancın azalmasına ,işaret eder.

Rüyasında arının  dile gelmesi ve eşek arısı ile konuştuğunu görmek ,kişinin düşmanları ile karşılaşmasına ,çevresindeki insanların gerçek yüzünü görmeye işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku