Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Elma Görmek

Rüyada Elma Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

Rüyada Elma Görmek Hangi Anlama Gelir ?

Rüyada elma görmek ,elmanın şekli ,tadı ve miktarı ile birlikte yorumlanmıştır. Genel itibarla elma rüyada elma görmek hayırlı rüyalar olarak tabir edilmiştir. Ahmed-i Dai’ye göre kızıl elma erkek evlat ,yeşil elma kız evlat ,ham elma ise cahil kişi olarak tabir edilmiştir.

Rüyada evinin içinde bir sürü  iri ve kırmızı elma görmek ,hayırlı evlat sahibi olmaya , kazanç bolluğuna işaret eder. Rüyada bir elma kokularının sardığı bir sokakta dolaşmak ,rüya sahibi bekar ise o sokaktan birisi ile evlenmeye ,evli ise yine o sokaktan birisi ile sevda yaşamaya işaret eder. Pazardan elmalar almak ,iş hayatında üst seviyeye çıkmaya ,memur için makam sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Elma Yemek

Rüyada elma yemek ,elmanın şekli ve tadı ile ilişkili olarak yorumlanır. Tatlı ve iri elma yemek nasip ve kısmetin güzelliği ,şifaya ermek ve huzur ile muteberdir. Tanımadığı birisi ile elma yediğini görmek ,yeni ve sağlam dostluklara , düşmandan emin olmaya ,huzurlu bir hayata işaret eder. Rüyada tatlı elma aynı zamanda tatlı dilli sevgili anlamına gelir.

Rüyada ekşi elma yemek ,kötü haber almaya , tanımadığı birinden elma alıp ,tadının ekşi olduğunu hissetmek ,birisi ile kavga etmeye işaret eder. Ekşi elma yemek aynı zamanda kaygıya ve korku yaşanacak bir olayın meydana gelmesine işaret eder.

Rüyada yediği elmanın tadını alamayıp yuttuğunu görmek ,rüya sahibinin karşısına çıkacak fırsatlardan habersiz olduğuna ,tembellik yapmaya ve elindeki para ve malın kıymetini bilmemeye işaret eder.

Rüyada Ham Elma Yemek

Rüyada ham elma yemek ,cahil bir kişiden gelecek zarara işaret eder. Ham elmanın tadı güzel ise rüya sahibinin zarar görmeden hayatını devam ettirmesine ,ham elmanın tadı acı ise rüya sahibine cahil kimseler tarafından zarar verilmesine işaret eder. Rüyada ham elmayı evine getirdiğini görmek ,dost görünen düşmanlar ile çok içli dışlı olmaya , ham elmanın evde çürüdüğünü görmek ise ,cahil insanlar nedeniyle aile huzurunun kaçmasına işaret eder. Rüyada kendini bir mezarın için içinde ham elma yerken görmek ,rüya sahibinin dedikodu ve boş laflardan sıkıldığına ,çevresindeki cahil ve kendini bilmez insanlardan uzaklaşıp huzurlu bir hayat yaşayacağına işaret eder.

rüyada elma görmek

Rüyada Elma Ağacı Görmek

Rüyada elma ağacı görmek, hayırlı rüyalardandır. Bahçesinde elma ağacı görmek ve ağaçtan elma toplamak ,diğer insanlarca takdir edilmeye ,izzet ve şerefin artmasına işaret eder. Rüyada elma ağacından ham elma toplamak ,rüya sahibinin kendini bilmez davranışlar içinde olduğuna ,dost düşman bilmeden her yerde patavatsızca laflar sarf ettiğine işaret eder.

Rüyada elma ağacı dikmek , insanlara yardımcı olmaya ,çocuk sahibi olmaya ,yetim ve gariplere  yardım elini uzatmaya işaret eder. Elma ağacına tırmanmak kişinin hayatında meydana gelecek olumlu gelişmelere ,ağaçtan düşmek ise zarar ve ziyana işaret eder.

Ağzından elmaların çıktığını görmek ,ekşi elma gıybet ve kötü söze ,tatlı elma ise hoş sohbet olmaya ve insanlar arasında saygın olmaya işaret eder.

Çiçek açmış   elma ağacı görmek, mutlu ve sağlıklı  bir ömre ve bolluk içinde yaşamaya, kuru elma ağacı görmek ise , fakirlik, üzüntü ve borca  düşmeye işaret eder.

Elma ağacının dalında farklı meyveler görmek ve bu meyveleri toplamak ,rüya sahibinin kısmetinin bolluğuna , aynı anda farklı yerlerden gelecek mal ve paraya ,karşı cinsten zengin ve renkli birisi ile tanışıp güzel bir birliktelik yaşamaya işaret eder.

Rüyada Et Görmek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku