Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Ekmek Görmek

Rüyada Ekmek Görmek

tarafından admin
rüyada taze ekmek
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Ekmek Görmek Anlamı

Rüyada ekmek görmek tevili hayırlı durumlar ile müşterektir. Nablusi’ye göre rüyada görülen en makbul durum ekmeği fırından almaktır. Rüyada ekmek insan için  her türlü kısmettir.

Rüyada ekmeğin tazesi ,yeni bir iş ,bekar için güzel bir evlilik ,yolcu için sıkıntısız bir yolculuk demektir. Rüyada tandır ekmeği görmek ,zorluklar içinde çalışıp helal kazanca işaret eder.

Ekmeği  yerken tıksırmak ,hastalanmaya ,ekmeği yüksek yerde görmek maddi sıkıntı çekenler için daha fazla çalışmak gerektiğine, ilim ehli için ilim noksanlığına işaret eder. Rüyada ekmeği ayaklar altına alıp çiğnemek , dünya malından vaz geçmeye  işaret eder. Rüyada ailecek ekmek pişirdiğini görmek ,aile bağlarının güçlü olmasına ,ailecek karşılarına çıkan sorunu el birliği ile çözmeye işaret eder.

Rüyada Raftan taze ekmek almak

Maddi dertlerden kurtulmanın zamanı geldiğine, başkasına ekmek vermek malda ,ilimde eksilmeye, pişirdiği ekmeği yakmak nasibini geri tepmeye işaret eder. Rüyada ekmeği çabucak tüketmek ömrün azalmasına ,ekmeğe yüz sürmek maddi ve manevi bir sıkıntıdan dolayı başkalarından yardım istemeye işaret eder. Rüyada ölüden ekmek almak hiç tahmin etmediği yerden mal edinmeye ,şansa, bahtı açıklığına işaret eder.

 

 

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku