Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Düşmek

Rüyada Düşmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle
Rüyada Düşmek Hangi Anlama Gelir? Bu tabirimizde Rüyada Yataktan Düşmek, Rüyada yürürken düşmek, Rüyada başkasının düştüğünü görmek tasvirlerinin yorumunu bulacaksınız

Rüyada Düşmek Anlamı

Rüyada düştüğünü görmek , hayırlı değildir.  Kirmani’ye, göre hayallerin boş çıkması , günah işlemek olarak kavramlarıyla müşterek yorumlanmıştır. Rüyada kişinin nerede düştüğü bu rüyanın yorumunda belirleyici unsur olarak ele alınmıştır. Rüyada düşmek ,rüya sahibinin elinde olmayan sebeplerden dolayı sıkıntı yaşamasına işaret eder.

Evde mutfakta düşmek ,nasibin daralmasına ,maddi sıkıntıya ,banyoda düşmek  ,günah işlemeye ve sıkıntı çekmeye ,bahçede düşmek ,komşular ile yaşanacak probleme ,çatıdan düşmek ,ev halkı ile yaşanacak problemlere işaret eder. Yüksek bir binanın tepesinden düştüğünü görmek , itibar kaybetmeye ,mevcut konumundan daha düşük bir duruma işaret eder.

Eşekten düştüğünü görmek  mal kaybına ,attan düşmek ise umut ettiği bir durumundan olumsuz haber almaya ,muradın hasıl olmamasına delalet eder. Rüyada başkasının kendini yüksek bir yerden itip düştüğünü görmek ,kim itmiş ise o kişiden gelecek zarara delalet eder.Bu durum rüya sahibine ihtar hükmündedir.

Rüyada Yataktan Düşmek

Rüyada yataktan düşmek ,rüya sahibinin eş ya da sevgilisi ile sorun yaşamasına işaret eder. Rüyada yataktan düşüp bir yerini kırmak ,rüya sahibinin eş veya sevgilisinden zarar görmesine ,büyük bir üzüntü yaşamaya işaret eder. Rüyada yataktan düşüp kendi kendine kalkmak , yaşanacak problemleri kendi iradesi ile aşmaya  ,sağlam karaktere ,doğru ve yanlışı ayırt etme yeteneğine işaret eder.

Rüyada yürürken düşmek

Rüyada yürürken düşmek , düşme eyleminin nerede ve nasıl olarak gerçekleştiği ile birlikte tabir olunur. Rüyada sokakta yürürken düştüğünü görmek , hiç tanımadığı insanlar ile tartışma yaşamaya ,can sıkıntısına işaret eder. Rüyasında yüksek bir tepede yürürken düştüğünü görmek  ,zarar etmeye ,işlerin ters gitmesine  ,birden bire büyük sıkıntıya gark olmaya işaret eder. Rüyada yeşillikler içinde bir yerde yürürken düşmek hayırlıdır. Yeşil ve çiçeklerle bezenmiş bir yere düşmek ,rüya sahibine gelecek karlı bir iş teklifine , manevi sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyasında  yırtıcı hayvanların olduğu bir yere  düştüğünü görmek  ,düşmana fırsat vermeye ,kötü niyetli insanlarla arkadaşlık yapmaya ,rüya sahibinin kendini rezil eden davranışlar içinde olmasına işaret eder.

Rüyada düşüp bir yerini kırmak ,eldeki malın ziyan olmasına ,yakın zamanda gelişecek bir durumdan dolayı çaresizlik yaşamaya ,rüya sahibinin elinin kolunun bağlı olmasına işaret eder.

Rüyasında bir mezarlıkta gezerken boş bir mezara düştüğünü görmek ,yalnızlık çekmeye ,insanlardan kendini soyutlamaya işaret eder. Rüyada hastane içinde düştüğünü görmek ,hastalığa yakalanmaya ,adliyede düştüğünü görmek ,davalık olmaya ve bu davadan dolayı sıkıntı yaşamaya işaret eder.

Rüyada başkasının düştüğünü görmek

Rüyada başkasının düştüğünü görmek ,rüya sahibinin çevresindeki insanların hallerine duyduğu üzüntüye delalet eder. Tanıdığı bir kişinin düştüğünü görmek ,o kişinin zarara uğramasına ya da hastalığına ,tanımadığı bir kinin düştüğünü görmek ise , bir alış verişten dolayı zarar etmeye işaret eder. Rüyada yaşlı bir kişinin düştüğünü görmek ,rüya sahibinden saklanan mal ve paraya işaret eder.

Rüyada koyun ,sığır gibi hayvanatın yüksek bir yerden düştüğünü görmek ,maddi sıkıntılarla dolu bir yıl geçirmeye işaret eder. Hayvan sayısı ne kadar çok ise bu sıkıntının süresi o kadar uzun olacak demektir.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku