Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Domuz Görmek

Rüyada Domuz Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Domuz Görmek Anlamı

Rüyada domuz görmek ,haram işlerle uğraşmaya ,haksız kazanca delalet eder. Domuz eti yemek ,haram mala bulaşmaya ,rüşvet amaya ve rüşvet vermeye işaret eder.

Rüyada domuza sarılmak ,gözünü hırs bürümüş bir haramzade ile arkadaşlık yapmaya ,domuz sütü içmek hastalığa işaret eder. Domuz tasviri tepeden tırnağa kadar haram mal ve haksız kazanç ile tevil olur. Boynuzlu domuz görmek ,güçlü ve vicdansız düşmana işaret eder.

Rüyada Yaban domuzu sürüsü ile karşılaşmak ,çıkacağı yolculukta büyük zahmet çekmeye ,toplumsal bir olaya karışmaya ve nihayetinde yargılanmaya delalet eder.

Rüyada domuzların  saldırısına maruz kalmak ,pusuya düşmeye ,ihanete uğramaya ,düşmanlarından zarar görmeye işaret eder .

Rüyada domuz ile birlikte bir şeyler yiyip içmek, pis işlerle uğraşmaya ,kötü ve hain biriyle arkadaşlık kurmaya delalettir.

Rüyada domuz ile cinsel ilişkiye girmek ,büyük bir günah işlemeye ,tövbe etmek gerektiğine delalet eder. Rüyada domuzun yavrusunu görmek ,rüyayı gören kişi hakkında yapılan dedikodular sonucu iftiraya uğramaya işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku