Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Dilenci Görmek

Rüyada Dilenci Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Dilenci Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada dilenci görmek istek ve arzuların çokluğuna dair ip uçları verir. Bu rüyanın tevili farklı durumlar ile müsemmadır.

*Rüyada Dilenmek

     Rüyada zengin birinden dilendiğini gören kimse rüyada neyi istemiş istediği aynen hasıl olur. Erenlerin ,keramet ehlinin kapısına gidip dilenmek , izzet ve şerefin artmasına ,halk içinde hatırı sayılır bir kişi olmaya  maruftur. dilendiği kapıdan kovulmak hayal kırıklığı yaşamaya , dilendiği yerden et almak hastalanmaya ,gittiği kapıda su içmek madden ve manen çok rahatlamaya işaret eder.

*Rüyada Dilenci Görmek

Rüyada kadın dilenci görmek  eşini ,sevgilisini ihmal ettiği şeklinde tevil olunur. Kadın dilenciye para vermek eşi yada sevgilisi ile aranın düzelmesine ,mutluluğa delildir. Erkek dilenci kişinin etrafında sevgi ve ilgi bekleyen aile fertlerine işaret eder. Çocuğu varsa çocuk ile daha fazla ilgilenmeye ;anne ,baba ,akrabaları ile daha sıkı ilişkiler kurması gerektiğine delalet eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku