Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Deri Fabrikası Görmek

Rüyada Deri Fabrikası Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Deri Fabrikası Görmek Ne anlama Gelir

Rüyada deri fabrikası görmek ,bir hastayı ziyaret etmeye ,insanlara iyilik etmek için tüm imkanları kullanmaya işaret eder. Rüyada deri fabrikasında bir sürü insanın deri imal ettiğini görmek ,doğal bir afet sonrası ,birlik ve beraberlik içinde çalışmaya ,insanlara topluca yardımcı olmaya ,yardım derneklerine üye olmaya ve yardım kuruluşlarında çalışmaya işaret eder.

Rüyada bir doktoru deri işçisi olarak görmek ,doktorun işinin ehli olduğuna ,hasta için şifa bulmaya işaret eder.

Rüyada deri fabrikasının yanından geçip gitmek ve deri kokusu yüzünden burnunu tıkamak ,kimseyi umursamadan yaşamaya ,çevresindeki insanların isteklerini dikkate almamaya ,kendine söylenen her bir söze kulak tıkamaya işaret eder.

Rüyada kendini deri fabrikasında  işçi olarak görmek ,helal kazanca ve cömertliğe ,huzurlu ve sağlıklı bir ömre işaret eder.

Rüyada kendi evinde ailesi ya da yakın dostları ile birlikte koyun derisi işlediğini görmek , toplum içinde liderliğe, ailesi ve arkadaşlarınca sayılıp sevilmeye ,kazançta bereketin artmasına işaret eder.

Rüyada kendi bahçesinde ya da evinde vahşi bir hayvanın derisini yüzüp işlediğini görmek ,haram mal edinmeye ,bazen hastalığa ,dost bilinen düşmanların varlığına işaret eder.

 

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku