Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Demirci Görmek

Rüyada Demirci Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

Rüyada Demirci Görmek Anlamı

Rüyada demirci görmek kuvvet sahibi insanlar ile tabir olunur. Rüyada demirciden dayak yemek , rüya sahibinin yaşayacağı bir sıkıntının güçlü kişilerce hal yoluna koyulmasına , yardım almaya ve sıkıntıdan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada bir demirciyi evinde ağırladığını görmek ,rüya sahibine devlet kanalı ile gelecek yardıma ,memur için makam sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada kendini demirci olarak görmek

Rüyada kendini demirci olarak görmek ve demiri döverek yumuşattığını görmek ,rüya sahibinin kendini çekemeyen insanlara iyilik yapmasına ,düşmanlıkların sona ermesine ,güzel ahlaka işaret eder.

Rüyada demircinin bakır ile uğraştığını görmek ,rüya sahibinin hastalanmasına ,altın ile uğraştığını görmek ,borçlanmaya ve icralık olmaya ,gümüş ile uğraştığını görmek ise , hasta olan için şifaya ,murat eden için muradına vasıl olmaya işaret eder.

Rüyada demirci görmek tasviri ile ilgili olarak; komşusunu demirci olarak görmek ,komşu ile dedikodular kavga etmeye ve komşudan hatırı sayılır bir dayak yemeye işaret eder. Rüyada genç ve güzel bir kızı demir döverken görmek , rüya sahibinin daha öncesinde kötülük yaptığı bir kişinin varlığına ve bu kişinin rüya sahibinden intikam alacağına işaret eder.

rüyada demir

Rüyada Demir Görmek

Rüyada demir görmek , güçlü olmak ,mal ve servet kavramları ile tabir olunur. Rüyada demir satın aldığını görmek ,fakir için zenginliğe ,zengin için halk içinde itibar sahibi olmaya işaret eder. Rüyada demiri ağzına alıp sakız gibi çiğnediğini görmek ,zorlukların üstesinden gelmeye ,hedeflediği yolda engelleri bir bir aşmaya , alın teri ile çalışıp kazanmaya işaret eder.

Rüyada ekmek arasına demir koyup yemek ,zar zor elde edilen kazanca ,kısmetsizliğe ,birden bire zarar etmeye ve üzüntü yaşamaya işaret eder.

Rüyada demirden dişleri olan bir insan tarafından ısırılmak , düşmandan zarar görmeye, ısıran kişi kadın ise ,iftiraya uğramaya ve büyük üzüntü duymaya işaret eder.

Rüyada paslı demir görmek ,hiç umulmayan yerden gelecek mal ve paraya, mirasa veya define bulmaya ,parlak demir görmek ise ,alın teri ile elde edilen kazanca işaret eder.

Rüyada makatına demir saplandığını görmek

Rüyada makatına  demir saplandığını görmek ,farkına varmadan yapacağı bir iş nedeniyle maddi kazanç elde etmeye ,talihin açılmasına işaret eder.

Rüyada vücuduna saplanmış demir görmek ,şayet demir kalbe saplanmış ise ,güçlü ve zengin birinin size aşık olmasına ,ciğere saplanmış ise ,aile arasında kırgın olanların barışmasına ve huzurlu günlere işaret eder.

Demirin göze saplandığını görmek ,haram olan şeylere ilgi duymaya ve küçük günahları işleyip bu durumdan zevk almaya ,aynı zamanda nazara gelmeye işaret eder. Rüyada ağıza demir saplanması ,zahmetle elde edilen mala ve kazancın bereketinin artmasına işaret eder. Demirin kulağa saplandığını görmek, devlet işleri ile ilgili bir haberin gelmesine, demir  sol kulağa saplanır ise kötü habere ,sağ kulağa saplanır ise müjdeli habere işaret eder.

 

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku