Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Deli Görmek

Rüyada Deli Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

Rüyada Deli Görmek Anlamı

Rüyada deli görmek, kazanç, güzel ahlak ,bereket ve hastalık kavramları ile yorumlanmıştır. Deliliğin süreklilik arz etmesi nedeniyle ortaya çıkacak olan durum uzun süreli etkili olacak demektir. Rüyada bir deliye kötü davranmak ,onu incitici hareketlerde bulunmak ve hatta onu dövmek hayırlı değildir.

Rüyada Delirdiğini Görmek

Rüyada delirdiğini görmek, diğer insanlarca tanınan ve  akıllı biriyle arkadaş olacağınız anlamına gelir. Bir kişi rüyasında delirdiğini  görürse, bu kişinin hayatında herkese ders olacak değişikliklerin olmasına  yorumlanır. Bir kimse rüyasında sebepsiz yere delirdiğini görürse, mal edinir ve para sahibi olur.

Rüyada Kendini deli olarak sokaklarda dolaşır halde görmek ,rüya sahibinin lider konumda bir iş yapmasına ,halk içinde saygın işlerle uğraşmasına işaret eder.

Rüyada kendini deli olarak addedip ,aklının başına geldiğini görmek ,rüya sahibinin eline geçecek fırsatları değerlendiremeyeceğine işaret eder. Yine  kendini deli olarak görüp ,aklının başına geldiğini görmek ,rüya sahibinin gerçek olmayan bir durumdan dolayı büyük sevinç yaşamasına ve sevincinin yarıda kalmasına işaret eder.

Rüyada deli olduğunu görmek , rüya sahibinin  herkesin hayran olduğu ve uzun süre konuşacağı bir işi yapacağına , herkesin sevgisini kazanıp kalplerde  yer alacağına işaret eder.

Rüyada delirmiş birini görmek

Rüyada delirmiş birini görmek ,hayırlı rüyalardandır. Bir kimse rüyasında bir deliden bir şey aldığını görürse, eline  güzel bir fırsat geçeceğine, servet sahibi olmaya işaret eder. Bir deliye bir şeyle vermek ise, önünüze çıkacak güzel fırsatlardan yoksun kalmaya ,elindeki malın kıymetini bilmemeye işaret eder.

Rüyada deli bir adamın gelip yüzünüze tükürmesi ,şansın açılmasına ,hiç beklenmeyen yerden gelecek mal ve para ile güzel habere işaret eder. rüyada deli bir adamın tecavüzüne maruz kalmak ,işlerin birden bire düzeleceğine ,dert ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada kadın olsun ,erkek olsun bir deli ile cinsel ilişkiye girdiğini görmek ,hastalanmaya ,işlerin ters gitmesine ,kazanç eksilmeye ve halk içinde hoş karşılanmayan işlerle vakit geçirmeye işaret eder.

Rüyada tanıdığı birinin delirdiğini görmek ,o kişinin servete kavuşacağına ,hasta ise hastalıktan kurtulacağına ve şimdiki konumundan daha ileri bir seviyeye geleceğine işaret eder. Rüyada kendi çocuğunu deli olarak görmek , çocuğun ilerde mal ve makam sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada pazarda deli bir kadın kadın görmek ,bolluk içinde geçecek güzel bir yıl olarak yorumlanır.

Rüyada Deliden Kaçmak

Rüyada deliden kaçmak ,rüya sahibinin kendinin değerini bilmemesine ,fırsatlardan istifade etmemesine ,inatçı bir kişiliğe sahip olduğuna işaret eder. Rüyada deliden dayak yemek ,hiç tanımadığı insanlar tarafından sayılıp sevilmeye ve yardım almaya işaret eder. Rüyada bir deli tarafından kovalanmak  yeni bir proje ve iş peşinde koşmaya işaret eder.

Bir kimse, rüyasında bir delinin kendisine saldırdığını görürse, sıkıntıları  biter, malı ve geliri artar. Rüyada karşı cinsten bir delinin sizi kovalaması ve sizin ondan kaçmanız , sizi  çılgınca seven birinin varlığına ve sizin bu durumdan habersiz olduğunuza işaret eder. Rüyada deliden korkup kaçtığını görmek ,rüya sahibinin yeni bir iş için plan yaptığına ancak cesaretinin noksanlığına işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku