Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Dayısını Görmek

Rüyada Dayısını Görmek

tarafından admin
rüyada dayı görmenin anlamı
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

Rüyada Dayısını Görmek Anlamı

Rüyada dayısını görmek ,kişinin zor durumda olması ve yardıma ihtiyaç duyması ile tabir olunur. Rüyada dayısı ile gezdiğini görmek ,rüya sahibinin dert ortağı aradığına ,derdini anne ,eş ,kardeş  ya da babası ile paylaşamayıp çare aradığına işaret eder.

Rüyada dayısı ile birlikte yemek yediğini görmek ,rüya sahibine ailesi ya da yakın çevresinden gelecek maddi ve manevi desteğe , problemleri ailecek çözmeye ,iş birliği içinde hareket etmeye işaret eder.

Rüyada Dayısını Ölü Görmek

Rüyada dayısının öldüğünü görmek , dayısı olan kişiler için bizzat dayıdan gelecek maddi ve manevi desteğe ,dayısı olmayan için ise kuzen v.s. yakın akrabadan gelecek desteğe işaret eder. Rüyada daha önce ölmüş olan dayıyı görmek ,dayısının dua beklediğine ve rüya sahibinin dayısına duyduğu özleme işaret eder.

Rüyada dayısını kavga eder halde görmek

Rüyada dayı ile kavga edip ,dayısından dayak yediğini görmek ,rüya sahibine yakın çevresinden gelecek maddi ve manevi yardıma ,rüya sahibinin eline geçecek bir miktar paraya işaret eder. Rüyada dayısına dayak attığını görmek ,rüya sahibinin eş dost ve akrabalarına yapacağı küçük maddi yardımlara işaret eder.

Dayıyı asık suratlı olması  ,hayatın normal gidişatında  kişinin kendi hatasından kaynaklanan bir takım problemler yaşanmasına işaret eder.

 Dayıyı  olduğundan daha yaşlı görmek ,rüya sahibine kalacak mirasa ve maddi sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada dayısı olmadığı halde birini  kendi öz  dayısı gibi  algılamak ,devlet işinde girmeye ,memur ise üst bir göreve atanmaya ,esnaf için işlerin açılmasına ,çalışanlar için iş yerinde yüksek bir konuma gelmeye işaret eder.

Rüyada dayısını ve dayısının eşini birlikte aynı evde  görmek

Rüya sahibinin aile içinde eleştirilere maruz kalmasına ,can sıkıcı aile içi olayların yaşanmasına ama bu can sıkıcı durumun kısa zamanda geçeceğine işaret eder.

Dayıyı rüyasında  kendine sarılmış olarak görmek , psikolojik olarak rahatlamaya ,korkularını unutmaya ,kendini güvende hissetmeye ve öz güven kazanmaya işaret eder. Rüyada dayısına sarılıp ağladığını görmek ,rüya sahibinin üzerinden büyük yükün kalkacağına ve büyük sevinçli bir haber alacağına işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku