Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Dayak Yemek

Rüyada Dayak Yemek

tarafından admin
rüyada biriyle kavga etmek
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Dayak Yemek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada dayak yemek ,yardım eylemi ile tabir olunur. Rüyada yolda giderken biriyle kavga etmek suretiyle dayak yediğini gören kimseye ,hiç tahmin etmediği yerden bir yardım gelir .Bu yardım darbe aldığı yere göre farklılıklar gösterir. Rüyada dayak yemek suretiyle kalbine darbe almak ,yalnızlık çeken için yeni arkadaşlara , kendini çok iyi anlayacak anlayışlı biriyle aşk yaşamaya ve kendisini çok sevecek biriyle tanışmaya işaret eder.

Rüyada kavgada kafasından darbe aldığını görmek ,rüya sahibine yol gösterecek akıllı bir zat ile arkadaşlık yapmaya ve bu kişiden çok fayda görmeye delalet eder. Rüyada kavga etmek suretiyle el ve kollarından darbe aldığını görmek ,yakın çevresinden gelecek maddi yardımlara ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Sırtından darbe aldığını görmek ,rüya sahibini koruyup kollayan insanların varlığına işaret eder.

Rüyada eşi tarafından dayak yediğini görmek

Rüyada eşinden dayak yediğini görmek ,rüya sahibine eşinin akrabaları tarafından gelecek maddi ve manevi desteğe işaret eder. Eşi tarafından dayak yerken ,eşini engellediğini görmek ,gelecek yardımların kesilmesine işaret eder.

Rüyada Başkasına Dayak Atmak

Rüyada her hangi birine dayak attığını görmek ,çevresine yardımcı olan ,iyi ahlaklı bir kişiliğe işaret eder. Rüyasında bir ibadethanede bulunan insanlara dayak attığını görmek ,takvada ilerlemeye ,ruh dinginliğine ,insanlara manevi destek vermeye ve halk içinde hatırı sayılır ,sözü dinlenir bir insan olmaya işaret eder.

Rüyada eşine ya da sevdiği birisine dayak atmak , eşe ve sevdiklerine rüya sahibinin önemli bir konuda yardım etmesine işaret eder.

Rüyada dayak yemek yorumu ile ilgili olarak ; Rüyada vahşi bir hayvana dayak attığını görmek ,farkına varmadan düşmanlarına ve kötü niyetli insanlara malını ,parasını kaptırmaya ve bu yüzden sıkıntılı bir döneme girmeye işaret eder. Rüyada evcil bir hayvana dayak attığını görmek ,ele geçecek mala ,paraya ,helalinden çalışıp kazanmaya işaret eder. Rüyada bir köpeğe dayak attığını görmek ,rüya sahibine kötülük yapan insanların varlığına ve rüya sahibinin bu insanlara iyilik yapmak suretiyle galip geleceğine işaret eder.

Rüyada kundaktaki bebekten dayak yediğini görmek ,uzun ve mutlu geçecek yıllara ,kundaktaki bebeğe dayak atmak ise yardım ettiği insanlardan büyük hayır duaları almaya işaret eder.

Rüyada dayak yerken öldüğünü görmek ,büyük bir sıkıntıdan kurtulmaya ,hasta için şifaya nail olmaya ,bekar için mutlu bir yuvaya ,huzurlu ve mutlu geçecek günlere işaret eder. Rüyada dayak yerken kustuğunu görmek ,tatlı dile ,güzel sözleri ile insanları etkilemeye ve ünlü olmaya işaret eder.

Rüyada dayak yemekten kaçtığını görmek ,kendisine gelecek yardımları reddetmeye ,problemleri  tek başına çözmeye işaret eder.

Yaşlı birinden rüyada dayak yemek ,dayağın şiddetine göre rüya sahibine gelecek mirasa ve hiç tahmin edilmeyen yerden gelecek mal veya paraya  delalet eder.

Ayrıca Bakınız

Rüyada Dalak Görmek

 

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku