Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Davetiye Almak

Rüyada Davetiye Almak

tarafından admin
rüyada düğün davetiyesi
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

Rüyada Davetiye Almak Hangi Anlama Gelir ?

Rüyada davetiye almak mutluluk verici ,heyecanlandırıcı güzel bir haber alınacağına işaret eder. Postacı kanalıyla davetiye almak ,yolculuğa çıkmaya ,beklenen müjdeli habere işaret eder.

Rüyada Davetiye Zarfı Görmek

Beyaz zarf içinde gelen davetiye çok güzel habere ,siyah zarf içinde gelen davetiye ise can sıkıcı bir habere habere işaret eder. Küçük bir zarf içinde davetiye almak ,içe kapanık olmaya ,kendini ifade etmekte zorlanmaya ve bu konuda arkadaşlarından destek almaya işret eder.

Rüyada Düğün Davetiyesi Görmek

Rüyada düğün davetiyesi tasvir olarak güzel ahlak ve mutluluktur. Kendisine düğün davetiyesi verildiğini görmek, hatırı sayılır bir insan olmaya ,halk içinde sözü geçen ,güvenilir ve ahlaklı bir kişiliğe ,çevresinden saygı ve sevgi görmeye delalet eder. Rüyada düğün davetiyesi dağıttığını görmek , insanlara müjdeli haber vermeye ,yardıma muhtaç kişilere yardım etmeye ve gönül huzuruna kavuşmaya işaret eder.

Düğün davetiyesinin renkli olması ,eğlenceli hayat sürmeye ,sarı olması kısa süreli hastalığa ,yeşil olması berekete ve güzel kazanca ,siyah olması ,çevresindeki insanların duymak istemediği sözleri ,insanlar içinde aleni ifade etmeye ve bu yüzden çevresi ile bir takım sorunların yaşanmasına işaret eder. Çok yaşlı birinden düğün davetiyesi almak ,mirasa ve bol kazanca ,ölmüş birinden düğün davetiyesi almak ,hastalanmaya ve ecel vaktinin yaklaştığına işaret eder. Rüyada bizzat gelinin elinden davetiye almak ,bekar için evliliğe, evli olanlar için çocuk sahibi olmaya ,çocuğu olmayanlar için evlatlık edinmeye ,hasta olan için şifaya ,borcu olan için borçlarını edaya işaret eder. Gelinin elinden davetiye almak ,büyük mutluluk yaşamak ile muteber tabir olunur.

Rüyada düğün davetiyesini yırttığını görmek ,rüya sahibinin çevresini üzecek bir takım olumsuz davranışlar sergilemesine ,kısa süreli küskünlüklerin yaşanmasına işaret eder.

Rüyada Resmi Davetiye Almak

Rüyada resmi tebligat gerçek hayattaki durumlar ile muteber olmakla birlikte davetiyenin nerden geldiği bu konuda yorumunuza yardımcı olabilir. Rüyada bir mahkemeden davetiye almak ve mahkemeye gitmek ,hayırlı ve güzel bir haber almaya ,sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Rüyada icra dairesinden bir tebligat almak borçlardan kurtulmaya ,arkadaşlarından yardım almaya işaret eder. Rüyada okuldan bir davetiye geldiğini görmek ,öğrenci için başarıya ,diğer kimseler için işlerin yoluna girmesine ve başarılı bir iş hayatına işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku