Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Darı Görmek

Rüyada Darı Görmek

tarafından admin
Rüyada mısır tarlası görmek
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

Rüyada Darı Görmek Hangi Anlama Gelir ?

Rüyada Darı Görmek  tasvirli rüyalar  geniş yorumlanacak rüyalardandır. Darı ,bereket ,bolluk , umutlar, hayal alemi ,mal ve başarı kavramları ile müşterek telakki olunur.

Rüyada Pişmiş Darı Görmek

Rüyada pişmiş olarak görülen mısır helal mal ile muteberdir. Bir kazanda darı haşladığını görmek ,ailenin helal kazancına, birlikte yiyip içmeye, huzurlu günlere işaret eder. Soğuk suyun içinde darı görmek ,zahmetli kazanca ,arzuların gecikeceğine ,bir takım engellere rağmen yılmadan bildiği yolda yürümeye ve başarılı olmaya işaret eder. Rüyada kaynayan kazandan çıplak el ile  mısır almak ,cesarete ,kazanmak için çok cesurca davranmaya ,inandığı yolda ilerlemeye ve başarılı olmaya işaret eder. Rüyada pişmiş darıyı komşusuna ikram ettiğini görmek ,aile sırlarını kötü ahlaklı insanlarla paylaşmaya ve bu yüzden yaşanacak sıkıntılara delalet eder.

Rüyada Kuru Mısır taneleri Görmek

Rüyada kuru mısır taneleri hayallerin çokluğuna ancak boş hayaller peşinde koşmaya işaret eder. Rüyada bom boş mısır koçanı görmek ,emeklerinin karşılığını alamamaya ,alacaklı ise borçlarını tahsile edememeye işaret eder.

Rüyada Sarı Sarı Mısır Taneleri Görmek

Rüyada sarı sarı darı taneleri görmek ,büyük kazanç getirici işlerle uğraşmaya ,az zamanda helalinden çok para kazanmaya ve kazancının hayrını görmeye işaret eder.

Rüyada Mısır Toplamak

Rüyada sokakta mısır taneleri  toplamak işlerin yolunda gitmesine ,evde mısır taneleri toplamak ,aile bireylerinin el ele verip çalışmasına ve bereketli günlere işaret eder. Rüyada topladığı darıları tavuk v.b. gibi kümes hayvanlarına yem olarak verdiğini görmek ,malını har vurup harman savurmaya ,geçici bir mutluluk yaşayıp sonrasında üzüntüye gark olmaya ,israfa işaret eder.

Rüyada Yeşil Mısır Tarlası Görmek

Kendini yemyeşil mısır  tarlasının içinde gezerken görmek ,sonunda büyük kazanç getirecek bir yolculuğa çıkmaya ,huzurlu ve maddi sıkıntılardan uzak bir ömür yaşamaya işaret eder.

Rüyada Siyah Mısır  Görmek

Siyah mısır taneleri ,başkalarının kazancına göz dikmeye ,hastalığa yakalanmaya ,hayatında geçici bir süreliğine sıkıntılı günlerin başlangıcına işaret eder.

Rüyada Beyaz Darı Görmek

Rüyada beyaz mısır taneleri  ,hayallerin güzelliğine , bekar için bereketli ve mutlu bir yuvaya ,hasta olan için şifa bulmaya ,huzurlu günler yaşanacağına işaret eder.

Ayrıca Bakınız

Rüyada Ev görmek

 

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku