Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Darbuka Çalmak

Rüyada Darbuka Çalmak

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Darbuka Çalmak Hangi Anlama Gelir ?

Rüyada darbuka çalmak ,sevinçli haber ve iş hayatındaki durumlar ile tabir olunur. Rüyada elinde darbuka çalarak sokak sokak gezdiğini görmek ,iş hayatında başarılı olmaya ,kimseye anlatamadığı bir dertten kurtulmaya ve büyük sevinç yaşamaya işaret eder. Rüyada kapısının önünde darbuka görmek ,müjdeli bir haber almaya işaret eder. Rüyada ailecek darbuka çalmak ,el birliği ile çalışmaya ,helal kazanca ve huzurlu bir ömre işaret eder.

Rüyada elinde kırık darbuka ile kapı kapı dolaştığını görmek ,muhtaç olmaya ,borçlanmaya ,büyük bir sıkıntının içine düşmeye işaret eder. Rüyada darbuka çaldığını halde ses çıkmadığını görmek ,rüya sahibinin kimseye söz geçiremediğine ,derdini paylaşacak birilerini aradığına ama bulamadığına ve yalnız kalmaya işaret eder.

Rüyada darbukanın içinde su görmek ,bolluk ve berekete ,darbukanın içindeki suyu içmek ,tahmin edilmeyen yerden gelecek para veya ziynet eşyasına ,darbukadan içilen suyun kirli bulanık olması ise haram kazanca ve sıkıntı çekmeye işaret eder.

Rüyada bir devenin üzerinde darbuka ,tef çalarak gittiğini görmek ,tatile çıkmaya ,keyifli ve zahmetsiz yolculuklara işaret eder.

Rüyada bir ibadethanede darbuka çaldığını görmek ,insanlar arasında sözü geçen birisi olmaya ,halk içinde lider konuma gelmeye ,seçime girmeye ve kazanmaya işaret eder.

Rüyada eşinin darbuka çaldığını görmek ,darbuka çalan eşin bir derdinin olmasına ve diğer eşin bunun farkında olmamasına delalet eder. Rüyada bir köpeğin darbuka çaldığını görmek ,rüya sahibi hakkında dedikodu yapan kötü insanların varlığına delalet eder.

Rüyada kendi evinde bir yabancının darbuka çaldığını görmek ,iftiraya uğramaya ,bu yüzden büyük bir sıkıntının içine düşmeye işaret eder, komşusu ile birlikte darbuka çalmak ,bol bol dedikodu yapmaya ,boş laflar ile ömrünü tüketmeye delalet eder.

Rüyada bir bebeğin darbuka çaldığını görmek yakınları ile ilgili mutluluk verici bir haber almaya işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku