Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Dalgıç Görmek

Rüyada Dalgıç Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada dalgıç görmek ,rüya sahibinin araştırmacı ve cesur kişiliği ile muteberdir. Rüyada kendini dalgıç elbisesi ile denize girerken görmek ,planlı ve programlı iş yapmaya ,yeni bir işe başlamaya ve bu işte adım adım ilerlemeye işaret eder.

Rüyada denizde dalgıç görmek ,rüya sahibine gelecek maddi ve manevi destek ile tabir olunur. Denizde yüzen dalgıç görmek ,makam sahibi birinden gelecek maddi ve manevi desteğe kavuşmaya ,İlim erbabı kişiler ile dost olmaya ,halk içinde hatırı sayılır ir insan olmaya işaret eder.

Rüyada dalgıç olarak denize girip balık avlamak ,berekete ,yüksek kazançlı işler ile uğraşmaya ,denizden inci çıkarmak ,borç ve kederden kurtulmaya ,hasta iççin şifa bulmaya delalet eder.

İbn-i Sirin’e göre  Rüyada denize dalıp bir inci çıkarmak ,devlet başkanı veya onun vekilleri tarafından gelecek yardımlara  işaret eder..
Cabirü’l-Mağribi’ye göre  Rüyada denize dalıp hiç bir şey bulamadan su yüzüne çıkmak  öğrenci için başarısızlığa  ,esnaf için ise zarar etmeye işaret eder.

Rüyada sırtında oksijen tüpü olmadan direk olarak denize daldığını görmek ,cesaretli bir kişiliğe, cesaretinden dolayı ,büyük kazançlar elde etmeye ,başarılı ve mutlu bir hayat süremeye işaret eder.

Rüyada denize dalıp bir daha dışarı çıkamamak ,dert ve kedere gark olmaya ,depresyona girmeye, umutsuzluğa kapılmaya ,kendini çok yalnız hissedeceği bir döneme girmeye işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku