Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Dalgalı Deniz Görmek

Rüyada Dalgalı Deniz Görmek

tarafından admin
rüyada dev dalgalar görmek
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Dalgalı Deniz Görmek Anlamı

Rüyada dalgalı deniz görmek uyarıcı, ihtar verici rüyalar babında tevil olunur. Rüyada dalga görmek Ebu Said-ül Vaaz’ a göre dünya azabı ile muteberdir. Rüyada dalgalı denize koşarak girdiğini görmek ,günah işlemeye , birine kötülük yapmak için plan hazırlamaya işaret eder. Rüyada dalgalı denize yanında farklı insanlarla birlikte koşarak girdiğini görmek , kötü ahlaklı insanlarla arkadaşlık kurmaya işaret eder ve rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğine dair bir ihtar hükmündedir.

Rüyada gece sahilde gezerken büyük bir dalganın üzerine geldiğini görmek ,korku yaşamaya ,yakın çevresindeki bazı insanların büyü ,sihir işleri ile uğraşıp rüya sahibine zarar vermeye çalıştıklarına işaret eder. Rüyada dalgalı denizin içinden büyük bir fare ve bu farenin üzerinde de binlerce fare olduğunu görmek ,rüya sahibinin bir yasadışı örgütün takibinde olduğuna ,onu elde etmek için çalıştığına işaret eder. Rüyada gemide giderken birden bire büyük dalgalar ile karşılaşmak ,çıkılacak yolculukta bir takım engellerle karşılaşmaya ,can sıkıcı olayların yaşanmasına ancak bu engellerin aşılacağına işaret eder.

Rüyada dalgalar arasında ak sakallı bir ihtiyar sureti görmek ,sıkıntılı günler geçirmeye ancak bu süreçte ilahi yardıma mazhar olmaya ,hiç tanımadığı kişilerden maddi ve manevi destek almaya ve nihayetinde huzura kavuşmaya işaret eder. Rüyada dalgaların bütün bir şehri yuttuğunu görmek ,kendini etkileyecek bir doğa olayı yaşamaya işaret eder. Rüyada dalgaların üzerinde yürüyerek yol aldığını görmek ,bütün olumsuzluklara rağmen yılmadan hayata bağlanmaya ,umutlarını canlı tutmaya ,engelleri kendi gücü ve inancı ile aşmaya ve hedeflediği ne varsa hedefine ulaşmaya delalet eder.

Rüyada çırılçıplak olarak dalgaya kapıldığını görmek ,farkına varmadan bir hata işlemeye ve bu hatadan dolayı maddi olarak zarara uğramaya işaret eder. Rüyada dalgalı deniz içinde yüzdüğünü görmek ,tehlikeli işler ile uğraşmaya ancak bu tehlikeden uzak olmaya ,helalinden kazanmak için çaba sarf etmeye  ,çok çalışmaya işaret eder .

Rüyada dalgalı denizde gemi görmek 

sıkıntılı bir anda dostlarından yardım almaya ,çaresiz duygulardan kurtulmaya ,hayata pozitif bakmaya işaret eder. Rüyada dev dalgalarda boğulduğunu görmek ,dünya işleri ile aşırı ilgilenmeye ,başkalarının sorunları yüzünden kendini unutmaya ,dünyanın  meşakkati nedeniyle bulanıma girmeye ,yakın çevresindeki insanların problemleri yüzünden çok bunalmaya ve kendine zaman ayırmak gerektiğine işaret eder.

Ayrıca Bakınız

 

 

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku