image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Dalak Görmek

Rüyada  görülen dalak ,kişinin malı ve namusu ile tabir olunur. Rüyada dalak görmek ,malına sahip çıkmaya, onurlu  bir yaşam mücadelesine işaret eder. Rüyada kendi dalağını çıkarıp yediğini görmek ,mal biriktirmeye ve emeğin karşılığını almaya ,helal kazancını kana kana yemeye işaret eder.

Rüyada kendi dalağını ev hanesinden birilerine verdiğini görmek, ailesinden hiç bir şeyi esirgemeden ,her türlü maddi manevi yardımı yapmaya ,aile içinde huzurlu ,mutlu ve saygın bir yaşantıya işaret eder. Rüyada kendi dalağını parçalanmış olarak görmek , işlerin kötü gitmesine ,aile içinde huzursuzluğa ,mal ve kazanç kaybına uğramaya ve bu yüzden üzüntü yaşamaya işaret eder.

Rüyada kendi dalağını çıkarıp ev halkı haricindeki ,dışardaki insanlara vermek ,malının mülkünün kıymetini bilmemeye ,eşinin sırlarını arkadaşları ile paylaşmaya ,aile içinde gizli olan ne varsa herkesin öğrenmesine ve bu yüzden huzurun bozulmasına işaret eder.

Rüyada kendi dalağını kokmuş, kararmış olarak görmek ,haram mala, eş ,anne ,baba ve çocuklar ile problem yaşamaya işaret eder.

Rüyada hayvan dalağı yemek :Rüyada koyun ,keçi, inek gibi etleri makbul olan hayvanata ait dalak yemek helal ve bol kazanca , eti yenmeyen cinsten vahşi hayvanların dalağını yemek ,haram mala işaret eder.

Rüyada görülen dalak ne kadar büyük ise o kadar mal ve zenginlik ile muteberdir. Yine rüyada görülen dalak ne kadar küçük ise ,mal miktarı küçük olacak demektir.

Rüyada deve dalağı yediğini görmek ,kazanç getirecek bir yolculuğa çıkmaya ve büyük maddi rahatlığa kavuşmaya işaret eder.

Rüyada eşek dalağı yediğini görmek ;evli olanlar için eşinin ailesi ile mal yüzünden davalık olmaya ,kavga etmeye ve huzurun bozulmasına işaret eder. Bekar kişi bu rüyaya vasıl olsa ,arkadaşları ile para v.s. yüzünden arasının açılacağına ,uzun süreli küskünlük yaşayacağına işaret eder.

Rüyada kanlı dalak görmek

Kazanmak için çok çalışmaya ,alın terine ,emeklerin karşılığını almaya işaret eder.

Rüyada dalak sancısı çekmek ,çalışma ve ev hayatında bir takım sıkıntılar yaşanacağına ancak bu sıkıntıların uzun süreli olmadan halledileceğine işaret eder.

Rüyada kendini iki dalaklı olarak görmek ,servet sahibi olmaya ,maddi problemlerden uzak hayatını idame ettirmeye işaret eder.

Rüyada bir başka kişinin dalağını kesip aldığını görmek ,borç verdiği birinden alacağını tahsil etmeye işaret eder.

Rüyada Çiğ Dalak Yemek

Rüyada çiğ dalak yediğini görmek ,kazanmak için çok aceleci davranmaya, sabretmek gerektiğine ,birden bire zengin olma isteğine ,şans oyunları ile haddinden fazla haşir neşir olmaya işaret eder.