Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Daktilo İle Yazı Yazmak

Rüyada Daktilo İle Yazı Yazmak

tarafından admin
rüyada yazı makinesi
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Daktilo İle Yazı Yazmak Ne anlama Gelir?

Rüyada daktilo ile yazı yazmak , hayatta bizzat daktilonun yaptığı ile ile müsemma tabir olunur. Rüyada iş yerinde daktilo ile çalıştığını görmek ,iş sahiplerine yada kurum müdürüne derdini anlatamayıp ,yazılı şikayet yapılmasına  işaret eder.

Rüyada rengarenk bir daktilo ile bir şeyler yazdığını görmek ,sevdiği kişilere haber göndermeye ,müjdeli haber almaya ve bu müjdeli haberi tüm sevdikleri ile paylaşmaya işaret eder. Rüyada tuşları kırık dökük daktilo ile bir şeyler yazmaya çalıştığını görmek ,kendini sevdiklerine anlatamamaya ,kendini ifade etmekte güçlük çekmeye ,insanların sürekli kendisini yanlış anladıklarına işaret eder. Rüyada eski bir daktilo görmek ,eski arkadaşları anımsamaya ,onlara özlem duymaya işaret eder.

Rüyada Antika Daktilo Görmek 

Rüyada bir odada bir sürü antika daktilo görmek ,eski dostlar buluşmaya ,birlikte keyifli ve kaliteli zaman geçirmeye ,tatil tarzı yolculuklar yapmaya işaret eder.

Antika daktilonun tuşları tam iken birden bire tuşların eksildiğini görmek ,dostlarından birinin ölüm haberini almaya ,bu yüzden çok üzülmeye delalet eder.

Plastikten ya da tahtadan yapılmış daktilo görmek , sahtekar insanlara , dolandırıcıların kendisine haber göndermesine , gerçekle bağdaşmayan ve sahtekarlık için hazırlanmış bir evrak ya da pusulanın eline geçeceğine işaret eder.

Rüyada çok büyük ve siyah bir daktilo görmek ,hukuksal bir sorun yaşamaya ,bu yüzden meşakkatli  bir döneme girmeye ,mahkeme kapılarına sürekli gidip gelmeye işaret eder.

Bir devlet memuru ya da bir büro çalışanının rüyasında daktilo ile yazı yazmak eylemini yapması ,işlerin rutin şekilde yürümesine ,hayatında çok önemli bir değişikliğin olmayacağına işaret eder.

Rüyada genç bir kızın daktilo ile yazı yazdığını görmek ,yeni bir sevdaya yakalanmaya ,birinden arkadaşlık veya evlilik teklifi almaya işaret eder.

Rüyada çok yaşlı birinin daktilo ile bir şeyler yazdığını görmek ,mirasa ,unutulmuş bir yatırımdan gelir elde etmeye , gayri menkullerinin çok değer kazanmasına işaret eder.

Rüyada daktilo ile yazı  yazarken ,daktilonun birden bire kırıldığını ve parça parça olduğunu görmek ,büyük bir hayal kırıklığı yaşamaya ,sevdiği kişiler ile haber kanallarının kapanmasına ve bu yüzden büyük üzüntü yaşamaya işaret eder.

Ayrıca Bakınız:

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku