Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Çuvaldız Görmek

Rüyada Çuvaldız Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Çuvaldız Görmek

Rüyada çuvaldız görmek kadın ile tabir olunur. Rüyada görülen çuvaldız kişinin eşi, sevdiği ,nişanlısıdır. Bir erkeğin elinde çuvaldız görmesi karısının hamile kalacağına, çuvaldızın eline battığını görmek ,karısı ya da sevdiği ile münakaşa etmeye ,çuvaldızı başkasına batırdığını görmek ,eşinin dedikodusunu yapmaya ,eşi ya da sevgilisi ile ilgili sırları başkalarına anlatmaya ve bu yüzden sıkıntı yaşamaya işaret eder.

Rüyada çuvaldızın kırıldığını görmek ,ayrılık yaşamaya, yastığın altında çuvaldız görmek ,karısı ya da sevgilisi ile mutlu bir birlikteliğe işaret eder. Rüyada bir kadının çuvaldız görmesi kocası  ya da sevgilisi tarafından aldatılmaya delalet eder.

Rüyada pazardan çuvaldız almak evlilik hazırlığı yapmaya ,çöplükte çuvaldız bulmak ,eski sevgili ile karşılaşmaya ve mutluluk yaşamaya işaret eder. Elinde kocaman bir çuvaldız ile gezdiğini görmek ,halk içinde hatırı sayılır bir kişi olmaya, itibarın artmasına işaret eder. İrili ufaklı çuvaldızı eline aldığını görmek ,bir çok kadınla düşüp kalkmaya ,eş ya da sevgiliye yalan konuşmaya delalet eder. Çuvaldızı kalbine batırdığını görmek eş ya da sevgilisi tarafından çok sevilmeye ,mutlu ve huzurlu günlere işaret eder.

Rüyada çuvaldız ile dişini karıştırdığını görmek ,rüyayı gören kişinin yapacağı bir hatadan dolayı aile içinde şiddetli bir kavga çıkacağına ,bütün aile fertlerinin bu durumdan olumsuz etkileneceğine ve büyük bir pişmanlık duygusu yaşanacağına işaret eder.

Rüyada çuvaldızı ateşe tuttuğunu görmek ,karısı ya da sevgiline karşı kötü ve hoş olmayan hareketlerde bulunmaya ,onları tehlikeye atacak işlerin peşinde olmaya ,hal ve tavırlarına dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.

Yorgancıda çuvaldız  ,hayatın normal seyrine ,eşinin istediği bir eşyayı alıp sürpriz yapmaya ,kısa mutluluklar yaşamaya işaret eder.

Bir çocuğun elinde çuvaldız görmek ,çocuk bekleyen aileler için hayırlı bir evlat sahibi olmaya, çocuğu olmayan kişiler için ise evlatlık edinmeye işaret eder.

Rüyada çuvaldız ile dişlerini karıştırdığını görmek

Rüyada çuvaldızı kürdan gibi kullanmak ,aile içinde çıkacak tartışmaya ve bu durumdan bütün aile fertlerinin etkilenmesine işaret eder. Çuvaldızla dişini karıştırırken dişlerde kanama görülmesi kavgaya ,dişlerden birinin kırılması kavgaya birinin sakat kalmasına ,dişin tamamen kökünden ağızdan çıkıp yere düşmesi ise kavga nedeniyle yakın birinin vefatına işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku