Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Çöplük Görmek

Rüyada Çöplük Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Çöplük Görmek Anlamı

Rüyada çöplük görmek tasviri ,kişinin geçmişi ,birikimleri ve dünya malı ile tabir olunur. Dışarda büyük bir çöplük görmek ,aç gözlülüğe ,mal kazanma hırsına işaret eder. Rüyada evin içinde yığınla çöp görmek ,geçmişe duyulan özlemi ifade eder.Çöplük karıştıran çocuklar görmek ,ailesi ile birlikte uzun yıllar maddi ve manevi sıkıntıdan uzak ,huzurlu bir yaşam sürmeye işaret eder.

Rüyada çöplükte olduğunu görmek ,kazanca, mal sahibi olmaya ,yeni eşyalar almaya; Çöpte güzel kokular hissetmek ,iyi ahlaklı olmaya, temiz bir geçmişe sahip olmaya ,huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmeye ,çöplüğü karıştıran köpek görmek ;kişinin geçmişini araştıran birilerinin varlığına ,çöpten bir şeyler alıp yemek ,kısmet bolluğuna, kazanç getirici işlerle uğraşmaya ,çok pis kokulu çöplük görmek ,işlediği günahlara pişman olmaya ve tövbe etmeye delalet eder.

Rüyada çöplükte çiçek açtığını görmek ,geçmişte yaptığı bir iyilik yüzünden büyük sevaba nail olmaya ,manevi olarak büyük rahatlığa ermeye ,huzur içinde yaşamını devam ettirmeye işaret eder.

Rüyada bahçede çöplük görmek , mal sahibi olmaya ,kazanca delalet eder. Çöplükte çıplak olarak gezdiğini görmek ,sıkıntı yaşamaya ,işini kaybetmeye ,memur için sürgüne gönderilmeye hatta işinden olmaya delalet eder.

Rüyada çöplükte çok güzel bir insan yüzü görmek ,mutlu bir evliliğe işaret eder. Çöp karıştırdığını görmek ,kaybettiği bir şeyi aramaya ve nihayetinde bulmaya işaret eder.

Rüyada komşunun çöplüğünü karıştırmak ,komşunun açığını aramaya ,komşuya  zarar vermek için fırsat kollamaya işaret eder. Komşunun rüyada kendi evinin önündeki  çöplüğü karıştırdığını görmek te aynı şekilde ,komşunun kendisine zarar vermek için fırsat kolladığına işaret eder.

 

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku