Ev Ç Harfi İle Başlayan Rüyalar Rüyada Çoban Görmek

Rüyada Çoban Görmek

tarafından admin

Rüyada Çoban Görmek

Rüyada çoban görmenin  tasviri mal, rütbe, kısmet ile tabir olunur. Koyun otlattığını görmek ,siyaset ehli olmaya ,politik işlerde başarılı olmaya ,liderlik yapmaya işaret eder. Rüyada sığır çobanı olduğunu görmek , çok çalışıp helalinden kazanmaya ,bir yıl gibi bir sürede zengin olmaya ve malına mal katmaya işaret eder. Eşek otlattığını görmek ,eşine söz anlatmaya ,kendisini anlamayan insanların varlığına işaret eder.

Rüyada Deve otlattığını görmek

Berekete ,hayırlı bir yolculuğa çıkmaya ,beladan ,gam ve kederden uzak olmaya işaret eder. Rüyada kaz sürüsüne çobanlık yaptığını görmek ,makamda yükselmeye, iş yerinde güzel bir konuma gelmeye işaret eder. Rüyada kurt sürüsünü idare ettiğini görmek ,çetin ve kuvvetli insanlarla birlik olmaya ,düşmanlarına karşı dimdik ayakta durmaya ,arkasında kendisini destekleyen insanların olduğuna ve düşmanların kendisinden çekineceğine işaret eder. At sürüsüne çobanlık etmek, muradın hasıl olmasına ,istediği ne varsa elde etmeye ,güzel insanlarla birlikte olmaya ,hayatını doya doya yaşamaya işaret eder.

Rüyada Çoban Görmek ile ilgili olarak ;Tavuk sürüsüne çobanlık yaptığını görmek ,işçi olarak bir yerde çalışmaya delalet eder. Çoban olarak kuzu otlattığını görmek ,evlat sahibi olmaya yada evlatlık edinmeye işaret eder. Rüyada çoban ile konuşmak ,güzel bir habere almaya ,çocuğunun çobanlık yaptığını görmek ,evladının  ilerde halk tarafından sevilip sayılan bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada anne ya da babasının çobanlık yaptığını görmek ,anne ve babaya isyankar olmaya ,anne ve babayı üzecek hal içinde olmaya işaret eder. Eşini çoban olarak görmek ,eşinin sözlerini dikkate almadığına işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku