Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Çingene Görmek

Rüyada Çingene Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada çingene görmek ,öz güven ve neşeli bir hayat ile muteberdir. Kalabalık roman topluluğu görmek ,düğüne ya da bir eğlenceye gitmeye ,roman  kızı görmek ,mutlu bir evliliğe ,rüyada çingene erkek görmek ,geleceğini düşünmeden har vurup harman savurmaya ,savurganlığa, israfa işaret eder.

,Rüyada çingene ile aynı evde oturmak, halk içinde itibarın artmasına, sözü dinlenir bir kişi olmaya işaret eder. Rüyada roman vatandaş  ile dertleşmek ,özlediği bir arkadaş ya da dost ile kavuşmaya  işaret eder. Roman vatandaşlarla oyun oynadığını görmek ,eğlenceli bir hayata , engelleri önemsemeye ve öz güven patlamasına işaret eder. Yaşlı bir çingeneden bir şeyler almak yüklü mirasa ,yaşlı bir çingeneye para vermek ise para kaybetmeye ,zarara uğramaya işaret eder. Çingene ile evlenmek ,neşeli ve eğlenceli bir birlikteliğe işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku