Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Cımbız Görmek

Rüyada Cımbız Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Cımbız Görmek Anlamı

Rüyada cımbız görmenin yorumu  insanın  planlı, programlı ,ince düşünceli kişiliği ile muteberdir.

Rüyada Cımbız ile kendi kılını çektiğini görmek , işinde istikrarlı bir şekilde ilerlemeye ,başkasının kılını çektiğini görmek , kendisini çekemeyen insanların varlığına, bebekten cımbızla kıl çekmek ,birine iftira atmaya ve bu yüzden davalık olmaya ,ihtiyar birinden cımbızla kıl çekmek ,mirasa konmaya, mal sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada bir hayvandan cımbızla kıl çekmek ,düşmanlarına gelip gelmeye , kendini çekemeyen insanları tanımaya ve onlardan uzak durmaya işaret eder.

Rüyada gözünün içinden cımbızla kıl çektiğini görmek ,hayal aleminden uzaklaşmaya ,hayatın hakikatlerini idrak etmeye ve insanların gerçek yüzünü tanımaya işaret eder.

Rüyada başkasından cımbız almak ,problemlerin azalmasına ve yardım almaya işaret eder. Ölmüş bir insandan cımbızla kıl çekmek ,makamda yükselmeye ,itibar sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Ev görmek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku