Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Ceylan Görmek Anlamı Nedir

Rüyada Ceylan Görmek Anlamı Nedir

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Ceylan Görmek Anlamı Nedir ?

Rüyada ceylan tasviri insanın özlemini çektiği hayallerdeki sevgilidir .

Rüyada ormanda ceylanlar görmek ,yalnızlığa düşmeye ve halden anlayan  eş aramaya ,ceylanın peşinden koşmak sevdiği ile irtibat kurmak için çaba sarf etmeye işarettir.

Rüyada ceylan kestiğini görmek ,sevdiğine kavuşmaya ,ceylan derisini soyup üzerine giymek  ,sevdiği insan ile evliliğe işaret eder.

Rüyada Vahşi bir hayvan tarafından ceylanın parçalandığını görmek ; sevdiği insanın başkası ile birlikte olmasına ve büyük üzüntü yaşamaya  delalet eder. Dere kenarında su içen ceylan görmek ,sevdiğinden fayda görmeye , işaret eder.

Ceylanın gökyüzüne uçtuğunu görmek ,sevgiliden ayrılmaya ,gözleri olmayan ceylan görmek ,eşi, ya da sevgilisi tarafından çok sevilmeye ,muhabbetin artmasına delalet eder .

Rüyada ayağı kırık ceylan görmek ,sevdiği insanı üzmeye ,ceylanın kalbini çıkarıp yemek ,sevdiğini aldatmaya ,siyah gözlü ceylan görmek ,eş yada sevgilinin büyü işleri ile uğraştığına delalet eder.

Rüyada ceylan sürüsü görmek ,maymun iştahlı olmaya ,karşı cinsten önüne gelen her insan ile birlikte olmak istemeye delalet eder. Ceylan ile birlikte   yavrusunu  görmek ,dul bir insan ile evlenmeye işaret eder.

 

Rüyada Karaca Görmek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku