Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Ceviz Görmek

Rüyada Ceviz Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Ceviz Görmek Anlamı

Rüyada ceviz görmek  saklı hazine ile muteberdir. Rüyada ceviz kırıp yemek ,hazine hükmünde bir mal sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada ceviz ağacının altında uyumak ,boş hayaller peşinde koşmaya ,cevizi birbirine vurarak ses çıkarmak ,malı ile gösteriş yapmaya işaret eder.

Yolda giderken ceviz bulmak para bulmaya ,Kurtlu ceviz görmek ,haram mala, kötü sonuçlanacak yolculuğa, bir bahçeden ceviz toplamak ,zengin bir insan ile evliliğe delalettir.

Pazardan ceviz almak büyük kar getiren işler yapmaya ,elindeki cevizi düşürmek mal kaybına, kargaya ceviz vermek düşmanlarına mal kaptırmaya ,yediği cevizi kusmak ,malını mülkünü israf ile tüketmeye işaret eder.

Rüyada tabak içinde hazır ceviz içi yemek zahmetsiz kazanca ,fakir için zengin olmaya işaret eder. Rüyada ailecek ceviz kırmak ,el birliği ile sıkıntılardan kurtulmaya ve zengin olmaya delalet eder. Rüyada ceviz kabuğu yemek ,gıybet ve dedikodu yüzünden problem yaşamaya işaret eder.

Rüyada Dayak Yemek
Rüyada Et Görmek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku