Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Cenaze Görmek

Rüyada Cenaze Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Cenaze Görmek Anlamı

Rüyada cenaze görmek  hayırlı rüyalar babındadır. Rüyada tabut üzerinde namaz kılmak ,yeni bir iş için farklı ülkelere gitmeye ve orada farklı insanlarla tanışıp yeni bir hayat kurmaya işaret eder.

Rüyada kendi cenazesini taşıdığını görmek ,iyi ahlaka ,günahlardan duyulan pişmanlığa ve tövbe etmeye işaret eder. Bir cenazenin gökyüzüne yükseldiğini görmek ,ilim erbabı dostun vefatına ve bu yüzden üzüntü yaşamaya işaret eder.

Sokakta gezerken herhangi bir cenazeye denk gelmek ,kendisinden helallik bekleyen bir insanın varlığına işaret eder. Cenazeye sarılıp ağlamak ,hasret duygusu içinde olmaya ve sevdikleri ile yakın zamanda kavuşmaya delalet eder.

Rüyada tabuttaki insanın dirildiğini görmek ,büyük kazanca, dertlerden kurtulmaya işaret eder .Rüyada vefat etmiş bir arkadaşının cenazesini taşımak arkadaşa duyulan özleme ve arkadaşının dua beklediğine işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku