Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Çarşı Pazar görmek

Rüyada Çarşı Pazar görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Çarşı Pazar görmek Anlamı

Rüyada çarşı pazar görmek yorumu farklı durumlar ile açıklanmıştır. Ebu Said-ül Vaaz’a göre : Rüyada çarşı , kişinin dünyasıdır.

Nablusi’ye göre  ;

  • Hac ibateti
  • Takva
  • Rezil olmak
  • Menfaat
  • Savaş
  • Geçim derdi
  • Günlük meşgaleler   ,olarak yorumlanmıştır.

Rüyada çarşıda mal sattığını görmek ,büyük kazanç elde etmeye ,çarşıda gezmek yeni bir iş aramaya ve nihayetinde iş bulmaya,  işaret eder. rüyada çarşıda pazarcılık yapmak ama hiç bir şey satamamak rezil olmaya ,işleri eline yüzüne bulaştırmaya işaret eder.

Rüyada çok güzel bir çarşıda gezdiğini görmek ,hasta için iyileşmeye ,kederli olan için derdin sona ermesine ,evlilik düşünen için evlenmeye işaret eder.

Rüyada bakırcılar çarşısında gezmek ,sıkıntı yaşamaya ,başını belaya sokmaya ,gıda satılan pazarda dolaşmak ,hasta için şifaya ,borçlu için borcunu ödemeye, ilaç ,iksir satılan pazarda dolaşmak müjdeli habere ,kumaş satılan pazarda dolaşmak ,makam ve mevki sahibi olmaya ,iş yerinde yüksek konuma gelmeye  işaret  eder

Rüyada Ayakkabıcılar çarşısında gezmek

Yolculuğa çıkmaya ,sarraflar çarşısında dolaşmak dedikodular yüzünden sıkıntı çekmeye ,balık pazarında dolaşmak tahmin etmediği yerden kazanç sağlamaya ve helal mala, Çeyiz dükkanını gezmek ,genç kız için evliliğe ,yaşlı için ecel vaktinin yaklaştığına ,erkek için mal kaybetmeye ,ipekçiler çarşısını gezmek ,iyi huylu eş ya da sevgiliye ,huzurlu bir hayata , sahaflar çarşısında gezmek ,ilim ehli ile arkadaşlık yapmaya ,öğrenci için başarılı olmaya , mobilyacılar çarşısını gezmek ,geçici hevesler peşinde koşmaya ve bu yüzden zarar etmeye ,eş ya da sevgili ile problem yaşamaya işaret eder. Rüyada bom boş bir çarşıya geldiğini görmek ,dini vecibeleri yerine getirmekte gevşek davranmaya ,ıssız ve örümcek ağı bağlamış pazarda gezmek geçim sıkıntısına düşmeye ve bir takım anlamsız korkular yaşamaya işaret eder. Çok eski tarihi bir çarşıda gezmek define, altın v.s. bulmaya ,şans oyunlarından kazanç sağlamaya işaret eder.

Ayrıca Bakınız

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku