Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Cami Görmek

Rüyada Cami Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Cami Görmek Anlamı

Rüyada cami görmek hayırlı rüyalardandır .Rüyada camiye girmek dini vecibeleri yerine getirmeye ,günahtan sakınmaya işaret eder. rüyada cami mihrabı görmek ,güzel ahlaklı eş ve helal kazanca işaret eder.

Bir kent merkezinde cami görmek ,kişinin eşi ,dostu ,akrabası ile çok iyi ilişkilerinin olduğuna ve huzurlu bir hayata işaret eder. Rüyada camii inşaatında çalıştığını görmek ,ilim ehlinden ders almaya ,kendine çeki düzen vermeye işaret eder.

Cabirü’l-Mağribi ‘ye gören cami inşa ettiğini görmek ,güzel huylu iyi ahlaklı birisi ile evlenmeye  ,takva sahibi olmaya işaret eder.

Cafer-i Sadık’a Göre

– Devlet Başkanı

– Yol gösterici rehber

-Alim kişiler

-İyi Ahlaklı Kadın

olarak yorumlanmıştır.

İmam Nablusi ‘ye göre rüyada camii görmek insanın düşmandan korunmak için yaptığı kale gibidir. Caminin yıkıldığını görmek ,dünya işlerinde kaybolmaya ,ahireti unutmaya işaret eder. Cami aynı zamanda bir yerin halkı ile tabir olunur.

Bir yerde çok güzel cami görmek ,orada yaşayan insanların iyi ahlaklı, güvenilir ve huzurlu kişiler olduğuna ,yıkık virane cami görmek ,yöre halkının kötü ahlaklı ,zararlı insanlar olduğuna işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku