Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Çağlayan Görmek

Rüyada Çağlayan Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Çağlayan Görmek Anlamı

Rüyada coşkun surette akan çağlayan görmek , yoğun duygular yaşamaya ancak duyguları anlamlandırmada güçlük çekmeye işaret eder. Çağlayan görmenin yorumu ,şelale rüyası ile aynıdır. Şelale Rüyasının yorumu şu şekildedir.

Rüyada şelale görmek rahatlatıcı rüyalar babındadır. Rüyada şelale ve yeşillik görmek umutların güzelliğine işaret eder.

Rüyada şelale suyu içmek maddi  ve manevi sıkıntılardan kurtulmaya ,şelalede yıkanmak ,bekar için evliliğe, borçlu için borcu ödemeye ,hasta için şifa bulmaya delalet eder.

Rüyada şelaleye düşüp boğulduğunu görmek ; çok büyük mirasa ,tahmin edilmeyen yerden gelecek mal ve paraya ,kısmet bolluğuna işaret eder.

Rüyada şelalenin içinden geçmek ,hiç bir engele takılmadan iş ve işlemlerini yapmaya ,şelalenin arkasındaki mağaraya girmek ,aşık olmaya ve nihayetinde mutluluğa işaret eder. rüyada uzaktan şelaleye bakmak ,hayatın normal seyrinde gitmesine ,özlem duygusunun yoğunluğuna işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku