Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Çadıra Girdiğini Görmek

Rüyada Çadıra Girdiğini Görmek

tarafından admin
rüyada kamp çadırı görmek
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada çadıra girdiğini görmek anlamı

Rüyada görülen çadır kişinin evi gibidir. Rüyada çadır kurmak ,evin geçimi için helalinden çalışmaya ,çadırın içine girmek evden taşınmaya ,çadırın fırtınada uçması ev ile ilgili problem yaşamaya ,sırtında çadır taşımak ,uzun bir yolculuğa çıkmaya işaret eder.

Rüyada üzerine çadır örtüldüğünü görmek ,hastalığa, ecel vaktinin yakın olmasına işaret eder. Rüyada siyah çadır görmek geçim sıkıntısı çekmeye ,beyaz çadır ise helal kazanca ve mutluluğa işaret eder.

Rüyada bir sürü siyah çadır görmek afet ve fırtınaya ,bir sürü beyaz çadır görmek ,mutedil yağmura ,çadırdan çıktığını görmek iş ile ilgili yaşanacak sıkıntılara işaret eder. Rüyada eski  çadır görmek ,mirasa ,tahmin edilmeyen yerden gelecek mal ya da paraya işaret eder.

Rüyada çadıra girdiğini görmek ve çadırda  bir yılan ile ile karşılaşmak ,düşman ile karşılaşmaya ,düşmanın evinin içinde olduğuna işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku