Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Boynuz Görmek

Rüyada Boynuz Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Boynuz Görmek Anlamı

Rüyada boynuz görmek boynuzun hangi hayvana ait olduğu ile müşterek tevil edilir. Rüyada duvarda asıl boynuzlar görmek ,düşmana , fitneci insanlara  ,dost bilinen düşmanlara işaret eder.  Boğa boynuzu ,güçlü kuvvetli insanlarla dost olmaya İşaret eder.

Koç boynuzu ,itibar kazanmaya ,geyik boynuzu iş hayatında yaşanacak problemlere ,inek boynuzu bereketli kazanca ,Atta boynuz görmek ,hayal dünyasında yaşamaya  işaret eder.

Keçi boynuzu görmek , inatçı ,laftan anlamayan yaşlı aile fertlerine , gergedan boynuzu görmek alenen aldatılmaya ,dişi bir hayvanda boynuz görmek ise korkudan emin olmaya ,borç ve üzüntüden kurtulmak için yardım almaya işaret eder.

Domuzda boynuz görmek haram mala ,eşekte boynuz görmek , inatçı eş ya da sevgiliye işaret eder. Boynuzu üflemek ;eğer  gündüz vaktinde ise güzel habere ,gece vaktinde  ise kötü habere işaret eder.

Ayrıca Bakınız

Rüyada Acele Etmek
RÜYADA AFFETMEK

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku