Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Boğanın Saldırdığını Görmek

Rüyada Boğanın Saldırdığını Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Boğanın Saldırdığını Görmek:

Rüyada boğa görmek güç ,başarı ve yıl olarak  tevil olunur. Rüyada kızgın boğanın saldırdığını görmek iş yerinde patrondan azar işitmeye , çok iri bir boğaya bindiğini görmek yüksek mevkilere gelmek için yardım almaya ,rüyasında boğaların içinde olmak güçlü kuvvetli insanlarla arkadaşlık yapmaya ,boğa testisi yediğini görmek , makam sahiplerine boyun eğmeye , boğa sahibi olmak güç kazanmaya ,makamda yükselmeye ,zayıf boğa görmek maddi açıdan sıkıntılı bir yılın geldiğine, boğadan korkup kaçmak ,düşmanlarından korkmaya ve mağlup olmaya işaret eder.

Genç kızın rüyada boğa görmesi ,güçlü bir erkek ile evlenmeye ,dul bir bayanın boğa görmesi hayal kırıklığı yaşamaya ve vicdansız biri ile birlikte olmaya işaret eder. Rüyada boğa dışkısı yediğini görmek ,devlet kademesinde ilerlemek için birlerinin peşinde koşmaya ,yalakalık yapmaya ama yine de istediği makama gelemeyeceğine işaret eder .Rüyada boğa tarafından boynuz darbesine maruz kalmak eş ya da sevgili tarafından  aldatılmaya  ve bu durumdan dolayı büyük üzüntü yaşama delalet eder.

Ayrıca Bakınız

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku