Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Birine Darılmak

Rüyada Birine Darılmak

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Birine Darılmak

Rüyada birine darılmak durumu hastalık ve keder yaşamak ile tabir olunur. Rüyada aile fertlerinden birine darıldığını görmek , aile reisinin maddi sıkıntı çekmesine ve aile içinde huzursuzluk yaşanmasına işaret eder. Rüya sahibinin  Rüyada ihtiyar birine darıldığını görmesi ,ömrün uzaması olarak tabir olunur, (  Ömrün uzamasından kasıt ,hayatı dolu dolu yaşamak ve kaliteli yaşamdır. Zira neyin nerede ve ne  olacağını bilen Sadece Allah’tır)

Rüyada kendine dargın insanlarla birlikte aynı ortamda bulunduğunu görmek , yakın tanıdığı birinin hastalığına ve ve zahmet çekmeye işaret eder.

Rüyada sevmediği birine ya da husumeti olan birine darıldığını görmek ,ahlaksız ve kötü niyetli insanlardan uzaklaşmaya ,korkularından emin olmaya ,düşmanlarına galip gelmeye ve huzurlu bir yaşam sürmeye işaret eder.

Rüyasında dargın olduğu biriyle sarılıp öpüştüğünü görmek ,kavga etmeye ,başını belaya sokacak işlerle uğraşamaya ve tatsız olaylar yaşanmasına işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku