Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Beyaz Dağ Keçisi Görmek

Rüyada Beyaz Dağ Keçisi Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada dağ keçisi görmek ,dağ keçisinin nerede ve ne surette olduğuna göre tabir olunur. Rüyada yemyeşil bir dağda dolaşan beyaz dağ keçisi görmek ; ele geçecek yüklü miktardaki mala ,hiç umulmayan yerden gelecek paraya ,büyük sevinç uyandıracak müjdeli habere işaret eder. Hiç ağaç ve yeşillik olmayan ,hiç bir surette üzerinde bitki örtüsü bulunmayan bir yerde büyükçe bir dağ keçisi görmek ,azametli düşmana ,kendini çekemeyen insanlarla muhatap olmaya ve nihayetinde sıkıntı yaşamaya delalet eder.

Rüyada kent merkezinde dolaşan yaban keçisi görmek ,serseri insan olarak tabir olunur. Kent merkezinde dağ keçisinin darbelerine maruz kaldığını görmek ,bir serseri kişiden zarar görmeye ,zibidi karakterli insanlarla muhatap olmaya ve kavga etmeye işaret eder.

Rüyada yaban keçisi sütü içmek ; itibarlı birinden gelecek maddi ve manevi yardıma , bir türlü laf anlatamadığı kişilere kendini rahatlıkla ifade etmeye ,çevresinde inatçı insanların varlığına ve artık inatçıların inat damarlarının kırılacağına işaret eder.

Rüyada yaban  keçisi eti yemek ,miras mala ,kazancın bereketine ,işlerin yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada erkek yaban keçisi görmek ,güçlü ve kuvvetli düşmana ,dişi dağ keçisi görmek ,çevresindeki iyi insanlara işaret eder. Rüyada erkek dağ keçisinin sırtına çıktığını görmek ,düşmandan gelecek zarara, hain bir kişinin varlığına ve ihanete uğramaya ,sırtından vurulmaya işaret eder. Rüyada dişi bir yaban keçisinin sırtına çıktığını görmek ,kendisine destek verecek insanlara ,güvenilir sadık dostlardan yardım almaya işaret eder. Rüyada beyaz dağ keçisi dost ve sevdiği kişiler ,siyah ise düşman ve kötü niyetli kişiler olarak tevil olunur.

Rüyada evin içinde küçük dağ keçileri görmek ,söz dinlemeyen ,inatçı çocuklara işaret eder. Rüyada küçük keçilerin evden kaçtığını görmek ,aile fertlerinden birinin ayrılığına ,çocuklarının mutluluğu dışarda aramasına ve yanlış işlere bulaşmasına işaret eder.

Dağ keçisi kovaladığını ama bir türlü yakalayamadığını görmek ,çok çalışmaya rağmen emeğin karşılığını alamamaya delalet eder.

Rüyada dağ keçisi öldürmek

Rüyada büyük ve erkek yaban keçisini öldürmek düşmana galip gelmeye , kötü ahlaklı insanlardan uzak durmaya ve emniyette olmaya işaret eder. Dişi yaban keçisini öldürmek , dostlarını kırmaya ,ayrılık derecesinde problemler yaşamaya delalet eder. Rüyada dağ keçisi yavrusu öldürmek ,evin küçük bireylerini üzmeye ,büyük küskünlük yaşamaya ve huzursuzluğa işaret eder.

Rüyada dağ keçisinin vahşi hayvanlar tarafından parçalandığını görmek ,rüya sahibine daha önce  kötülük yapmış bir kişinin helak olacağına işaret eder.

 

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku