Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Bebek Düşürdüğünü Görmek

Rüyada Bebek Düşürdüğünü Görmek

tarafından admin
rüyada çocuk düşürmek
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Bebek Düşürdüğünü Görmek Anlamı

Rüyada bebek düşürdüğünü görmek ,sıkıntı yaşamaya ,aile içinde var olan problemlere işaret eder. Bir kadının tuvalette bebek düşürdüğünü görmesi ,belli bir dönem psikolojik sıkıntıya girmeye ,küçük şeyleri kafasında sürekli büyütmeye ,çevresi ile olan ilişkilerde sorunlar yaşamaya işaret eder. Yolda giderken bebek düşürdüğünü görmek ,hırsız ya da yan kesicilere mal kaptırmaya ,dolandırılmaya ,yapacağı alış verişte zarar etmeye işaret eder.

Rüyada hamile bir kadının bebek düşürdüğünü görmesi ,doğumun zahmetli geçeceğine işaret eder. Rüyada bir erkeğin bebek düşürdüğünü görmesi aile hayatında tertip ve düzene ,bol kazanca ,hayırlı evlada ve gelecek müjdeli bir habere işaret eder. Yaşlı bir kadının bebek düşürdüğünü görmek ,miras ile tabir olunur.  Bir ulaşım aracı içinde bebek düşürmek ,  yolculukta sıkıntı çekmeye, kaza ve belaya uğramaya işaret eder. Bir kadının bebek düşürdüğünü görmek ,korkudan emin olmaya ,kendini çekemeyen insanların varlığına ,düşmanlarına karşı güçlü olmaya işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku