Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Bebek Arabası Görmek

Rüyada Bebek Arabası Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada bebek arabası görmek ,yolculuk ile tabir olunur. Bebek arabası ile gezmek ,keyifli bir yolculuğa çıkmaya ,çocuk özlemi çeken bir kişinin bebek arabası içinde çocuk görmesi ,evlat sahibi olacağına işaret eder.

Boş bebek arabası görmek ,çıkılacak yolculukta bazı problemler yaşamaya ,bebek arabası içinde çok çirkin insan suretleri görmek ,belaya bulaşmaya ,kendini iyi gösteren ama aslında ahlaksız ve çirkin huylu kişiler ile arkadaşlık yapmaya , bebek arabası içinde yılan görmek ,aile içinde hainlik yapacak bir kişinin varlığına ,bebek arabasının elinden kayıp gittiğini görmek ,karşısına çıkacak bir fırsatı değerlendirmemeye ve pişmanlık yaşamaya işaret eder. Rüyada mavi bebek arabası görmek ,deniz yolculuğuna çıkmaya ,beyaz bebek arabası görmek ,güzel hayaller peşinde koşmaya ,rengarenk bebek arabası görmek ,çok keyif alacağı yolculuklar yapmaya delalet eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku